Strażacy z Kosowa piłkarskimi mistrzami

Strefa FM Poniedziałek, 17 marca 20143
W Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy odbyła się już druga edycja Mistrzostw w halowej piłce nożnej strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach wystartowało dziewięć jednostek z terenu gminy Moszczenica.
Strażacy z Kosowa piłkarskimi mistrzami

Zwycięzcami okazali się druhowie z OSP Kosów, którzy w meczu finałowym pokonali 2:1 OSP Sierosław. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się strażacy z OSP Moszczenica, którzy pokonali swoich kolegów z OSP Gościmowice 2:0.
Królem strzelców mistrzostw został Bartosz Głowacki z OSP Sierosław, zdobywca 6 bramek. Natomiast najlepszym bramkarzem wybrany został Bogdan Olszewski.
W mistrzowskiej drużynie grali: Tomasz Adamiec, Przemysław Cisowski, Łukasz Karbowiak, Mateusz Gomula, Marcin Świątek, Rafał Jagodziński, Marcin Wiktor, Dariusz Góralczyk, Paweł Pałygiewicz, Cezary Jagodziński.
Mistrzostwa odbywały się pod patronatem Wójta Gminy Moszczenica Marcelego Piekarka, Prezesa Zarządu Gminnego ZOSP RP Dariusza Magacza, Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy Jerzego Korytkowskiego oraz Prezesa OZPN w Piotrkowie Stanisława Sipy.
Podczas turnieju prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz ciężko chorego mieszkańca Gminy Moszczenica Macieja Drzewieckiego. Zebrano 213 złotych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bolo ~bolo (Gość)17.03.2014 19:55

nie ma cfaniaka na kosowiaka

01


kosowiak ~kosowiak (Gość)17.03.2014 19:37

brawo chłopaki pokazaliście Moszczenicy miejsce w szeregu

11


Aleksandra.. ~Aleksandra.. (Gość)17.03.2014 17:23

kto z Sierosławia grał, jaki skład był ? :D

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat