Advertisement

Strażacy apelują o oddawanie krwi dla chorego dziecka

ePiotrkowRegion Środa, 23 września 202063542
Helenka Balińska 2,5-roczna córka wieloletniego członka młodzieżowej drużyny pożarniczej Jana Balińskiego potrzebuje natychmiastowej pomocy! Zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B. O pomoc dla dziecka apelują strażacy ochotnicy z OSP Przygłów.
osp.przyglow.net osp.przyglow.net

- W imieniu rodziców prosimy o pomoc! Oddajmy dla niej krew, która na chwilę obecną ratuje Jej życie. Krew można oddać w każdym centrum krwiodawstwa z informacją Helena Balińska, Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej, ul. Sporna 36/50, Łódź. Pamiętajcie! GRUPA KRWI NIE MA ZNACZENIA! - mówi Bartłomiej Kolasiński z OSP Przygłów. - Prosimy o udostępnienia tej informacji na Facebooku. Aktywnie włączajcie się w zbiórkę krwi! Nasze zaprzyjaźnione jednostki prosimy o udostępnianie na swoich profilach społecznościowych. Jeśli ktoś w najbliższym czasie organizuje zbiórkę krwi, prosimy o podanie powyższego celu. Pomagajmy!


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.09.2020 11:36

W zeszlym roku krwi potrzebowal jakis chlopak chyba z Moszczenicy badz okolic.Jego siostra codziennie byla pod punktem pobran i prosila o oddanie krwi na niego.90? oddajacych krew robi to charytatywnie,wiecna pewno nie byloby problemem dla nich oddac ze wskazaniem.Gdyby nie to,ze oddawalem krew miesiac temu to poszedlbym oddac na ta dziewczynke.Stan zdrowia nie pozwala mi juz oddawac czesto krwi,ale jak widze akcje z naszego regionu to chodze.Jak ktos moze to niech pojdzie do punktu,mozna pomoc w uratowaniu zycia dziecka.Jak wyzdrowieje bedziesz miec super satysfakcje,ze to tez dzieki Tobie.

10


gość ~gość (Gość)23.09.2020 20:37

Super że OSP Przygłów się angazuje. Pokazali jak pomagaja przy Krystianku. To przykre sprawy ale sa Aniolami

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat