Spektakl na Dzień Kobiet

Środa, 28 lutego 20244
Prawdziwa gratka dla miłośników teatru. 7 marca na deskach sceny moszczenickiego Gminnego Ośrodka Kultury wystawiony będzie spektakl komediowy pt. "Biuro (nie)matrymonialne". Sztuka w wykonaniu aktorów Teatru w Sam Raz będzie prezentem z okazji dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet.
fot.: OKiR Grodków fot.: OKiR Grodków

"Biuro (nie)matrymonialne" to spektakl, w którym akcja dzieje się w tytułowym biurze matrymonialnym. Trzy różne pod względem osobowości i charakteru kobiety oczekują błyskawicznego spełnienia marzeń o partnerze idealnym. Do biura trafia również Kuba z zamiarem odnalezienia swojej drugiej połówki. Właściciel biura jest jego starym, dobrym przyjacielem. Spieszy więc z pomocą i spośród trzech wyjątkowych kandydatek, wskazuje tę ”jedyną”. Finalnie, gdy dochodzi do spotkania okazuje się, że wybranką jest była żona Kuby.

 

Zapraszamy na ponad godzinne spotkanie z humorem, które na bardzo długo pozostaje w państwa pamięci – zapraszają wójt Marceli Piekarek i dyr. GOKiS Włodzimierz Kaźmierczak.

Przedstawienie rozpocznie o godz. 17:00 7 marca (czwartek) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Vivat ~Vivat (Gość)29.02.2024 20:21

A takie spektakle będą co roku, czy tylko przed wyborami się trafiło jak ślepej kurze ziarno?

10


Dudur ~Dudur (Gość)28.02.2024 16:03

Uwielbiam jak na dzień kobiet cała Polska szaleje, wydarzenia, prezenty, życzenia od prezydenta, a jak przychodzi dzień chłopaka / mężczyzny to nagle cisza, a pan prezydent zapomina, że jest prezydentem wszystkich Polaków, a nie tylko jednej płci. Równe traktowanie to nadal dla wielu osób czysty frazes

40


gian ~gian (Gość)28.02.2024 10:10

Dzieje się w Moszczenicy. Ciekawy wieczór się zapowiada.

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat