Skradziona w Niemczech naczepa znaleziona w powiecie piotrkowskim

PolicjaRegion Sobota, 04 listopada 20237
Policjanci odzyskali skradzioną naczepę samochodu ciężarowego, która znajdowała się na jednej z posesji w powiecie piotrkowskim. Wartość skradzionego pojazdu oszacowano na ponad 150 000 złotych.
fot. KWP Łódź fot. KWP Łódź

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, przy wsparciu kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim ustalili, że na jednej z posesji w gminie Grabica znajduje się naczepa samochodu ciężarowego wyposażona w agregat chłodniczy wartości ponad 150 000 złotych. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że naczepa ta została skradziona w czerwcu z terenu państwa ościennego.

Gdy kryminalni weszli na teren posesji ich ustalenia potwierdziły się. Gdy sprawdzili jej numery w międzynarodowych systemach policyjnych okazało się, że naczepę skradziono 7 czerwca 2023 roku z terenu Niemiec. Znajdujące się na niej tablice rejestracyjne były fikcyjne. Na miejsce dotarł policyjny technik Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i zabezpieczył ślady kryminalistyczne ze skradzionego pojazdu. Naczepa została zabezpieczona do dalszych czynności procesowych - mówi podkom. Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjanci apelują, jeżeli w okolicy naszego miejsca zamieszkania zauważymy zaparkowane ,,obce” samochody stojące tam dłuższy czas warto skontaktować się z dzielnicowym i przekazać mu taką informację, bo może auto zostało skradzione, a wtedy wróci do właściciela.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dzidek ~Dzidek (Gość)05.11.2023 07:21

Umiałbym cofnąc takom naczepom pod rampe

04


Obrotniak ~Obrotniak (Gość)04.11.2023 14:51

Stygła stygła i nie wystygła.

40


pingwin ~pingwin (Gość)04.11.2023 12:11

Lody chciał żonie rozwozić?

61


obcy ~obcy (Gość)04.11.2023 11:46

W Łodzi to nawet jeden "swój" drogowcy zabetonowali, bo nie mogli znaleźć właściciela.

61


Dziadtrans ~Dziadtrans (Gość)04.11.2023 10:46

U mnie kierowcy jeżdżą firankami i to w dużo gorszym stanie

30


Spedytor ~Spedytor (Gość)04.11.2023 10:40

Stara naczepa i tyle szumu.

18


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat