Advertisement

Skradziona w Niemczech naczepa znaleziona w powiecie piotrkowskim

PolicjaRegion Sobota, 04 listopada 20237
Policjanci odzyskali skradzioną naczepę samochodu ciężarowego, która znajdowała się na jednej z posesji w powiecie piotrkowskim. Wartość skradzionego pojazdu oszacowano na ponad 150 000 złotych.
fot. KWP Łódź fot. KWP Łódź

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej, przy wsparciu kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim ustalili, że na jednej z posesji w gminie Grabica znajduje się naczepa samochodu ciężarowego wyposażona w agregat chłodniczy wartości ponad 150 000 złotych. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że naczepa ta została skradziona w czerwcu z terenu państwa ościennego.

Gdy kryminalni weszli na teren posesji ich ustalenia potwierdziły się. Gdy sprawdzili jej numery w międzynarodowych systemach policyjnych okazało się, że naczepę skradziono 7 czerwca 2023 roku z terenu Niemiec. Znajdujące się na niej tablice rejestracyjne były fikcyjne. Na miejsce dotarł policyjny technik Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim i zabezpieczył ślady kryminalistyczne ze skradzionego pojazdu. Naczepa została zabezpieczona do dalszych czynności procesowych - mówi podkom. Adam Dembiński z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policjanci apelują, jeżeli w okolicy naszego miejsca zamieszkania zauważymy zaparkowane ,,obce” samochody stojące tam dłuższy czas warto skontaktować się z dzielnicowym i przekazać mu taką informację, bo może auto zostało skradzione, a wtedy wróci do właściciela.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dzidek ~Dzidek (Gość)05.11.2023 07:21

Umiałbym cofnąc takom naczepom pod rampe

04


Obrotniak ~Obrotniak (Gość)04.11.2023 14:51

Stygła stygła i nie wystygła.

40


pingwin ~pingwin (Gość)04.11.2023 12:11

Lody chciał żonie rozwozić?

61


obcy ~obcy (Gość)04.11.2023 11:46

W Łodzi to nawet jeden "swój" drogowcy zabetonowali, bo nie mogli znaleźć właściciela.

61


Dziadtrans ~Dziadtrans (Gość)04.11.2023 10:46

U mnie kierowcy jeżdżą firankami i to w dużo gorszym stanie

30


Spedytor ~Spedytor (Gość)04.11.2023 10:40

Stara naczepa i tyle szumu.

18


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat