Skra Bełchatów rozbiła mistrza Włoch

Czwartek, 12 lutego 20151
Siatkarze PGE Skra Bełchatów pewnie pokonała mistrza Włoch 3-0 i to na jego terenie w I rundzie play off w Champions League. Ostatni set to prawdziwa demolka. Bełchatowianie wygrali do 13! Rewanż 19 lutego w Łodzi.

Cucine Lube Banca Marche Treia przystąpiła do tego meczu bez kontuzjowanego Bartosza Kurka, byłego gracza Skry. W miarę wyrównana gra toczyła się tylko w I secie, w pozostałych polski zespół był klasą dla siebie. Aż 16 punktów w meczu zdobył Facundo Conte.

Cucine Lube Treia - PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 19:25,13:25)

Cucine: Baranowicz, Sabbi, Kovar, Podrascanin, Stanković, Parodi, Henno (libero) oraz Fei, Paparoni, Bonacic.

PGE Skra: Uriarte, Marechal, Lisinac, Wlazły, Conte, Kłos, Tille (libero) oraz Winiarski, Piechocki.

Rewanż 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na skra.pl. Skrze wystarczy wygrać dwa sety.