Advertisement

Rozkradał plac budowy, grozi mu więzienie

PolicjaOpoczno Czwartek, 16 września 20213
Policjanci z Opoczna, zatrzymali 37-latka, podejrzanego o kradzież materiałów budowlanych. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
fot.: pixabay fot.: pixabay

Sprawa swój początek miała 4 września, kiedy to policjanci z opoczyńskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży z terenu budowy elementów metalowych. Łupem złodzieja padły m.in. stalowe zaciski szalunkowe, kilkadziesiąt metrów stalowej liny, kable elektryczne i grzejnik elektryczny. Pokrzywdzony straty wycenił na 2 tysiące złotych.

 

Policjanci, pracujący nad ustaleniem sprawcy kradzieży, analizowali wszystkie zabezpieczone ślady oraz dowody. Połączone siły funkcjonariuszy wydziału kryminalnego oraz komórki dochodzeniowo-śledczej, doprowadziły do ustalenia tożsamości złodzieja. 14 września, podejrzany został zatrzymany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 37-latka mundurowi zabezpieczyli dowody, które potwierdziły udział mężczyzny w przestępstwie.


Opocznian usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

na szaroburo ~na szaroburo (Gość)17.09.2021 09:17

obraz firmy inco - co zarobio to na winko . zdjęcie adekwatne do elementu kryminogennego pracującego niejednokrotnie na czarno bo alimenty i inne zobowiązania wobec państwa są.

20


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)16.09.2021 10:43

Mi tam ojciec zawsze mówił że jak jest okazja to trza brać ale żeby nikt sie nie skapnął.Bo kraść to trza umić.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat