Remont na finiszu

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 07 stycznia 202218
Dobiega końca modernizacja drogi wewnętrznej na odcinku od Przedszkola Samorządowego nr 7 do Powiatowego Urzędu Pracy. Drogowcy w najbliższych dniach mają przystąpić do wylewania asfaltu.

Ładuję galerię...

Pełną parą idą prace remontowe drogi wewnętrznej na osiedlu Armii Krajowej. Na odcinku od Powiatowego Urzędu Pracy do Przedszkola Samorządowego nr 7 wymieniono krawężniki, przygotowano podbudowę pod nową drogę oraz ułożono nowy chodnik z kostki betonowej. Pierwotnie urzędnicy zapowiadali, że jest szansa na skończenie inwestycji jeszcze w ubiegłym roku, ale warunki atmosferyczne na to nie pozwoliły.

 

Na modernizowanym odcinku wygospodarowano także dodatkowe cztery miejsca postojowe. Jeżeli pogoda pozwoli, drogowcy przystąpią do ostatniej części prac, czyli wylewania asfaltu.

Nie jest to główna droga, ale nie mniej potrzebna, jak inne arterie. Dzięki tej inwestycji poprawi się komfort i bezpieczeństwo mieszkańców tej okolicy miasta oraz rodziców, których pociechy uczęszczają do znajdującego się w pobliżu Przedszkola Samorządowego nr 7 - mówi prezydent Krzysztof Chojniak.

Koszt prowadzonych prac to 260 tys. zł.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)07.01.2022 08:53

Super warunki na tego typu prace- oby się nie skończyło jak na Zalesickiej ,że nadal jest teren budowy

41


Taka prawda ~Taka prawda (Gość)07.01.2022 16:19

Haha jak czytam, że od przedskola do urzędu to śmiać mi się chce. Do urzedu to brakuje wam jeszcze połowe tego co zrobicie. I baaaaardzo dziękujemy za dodatkowe 4 miejsca, tylko, że przed remontem parkowało tam 6 aut. Więc suma sumarum zabraliście kolejne 2.
Ale fakt nowy chodnik i ulica super sprawa.

30


Hmmm ~Hmmm (Gość)07.01.2022 08:52

Najbardziej mi szkoda mieszkańców ul. Moryca. W mieście remonty, rewitalizacje, budowy chodników, ścieżek rowerowych, dróg dojazdowych donikąd... a ul. Moryca jak w XIX wieku. Dziury takie, że nawet wozem ciężko by było przejechać. Ruch spory, chodnika brak (o przepraszam są jakieś kawałeczki), oświetlenie też pozostawia sporo do życzenia. Ani gmina Piotrków, ani gmina Rozprza nie kwapią się do remontu. Za to w roku wyborczym zapewne będzie mnóstwo obietnic...

42


Głupota ~Głupota (Gość)08.01.2022 10:16

Ciekawe co za mądra głowa wymyśliła drogę dojazdowa do przedszkola w połowie drogi. Przecież droga dojazdowa zaczyna się od Dmowskiego albo chociaż od parkingu obok urzędu pracy a nie od placu zabaw. Po cholere remontować drogę w połowie drogi? Mogli sam chodnik zrobić i byłby taki sam efekt.

30


Poprzeczna ~Poprzeczna (Gość)07.01.2022 19:10

Szkoda tylko że droga kończy się na wysokości ogrodzenia od Urzędu Pracy. Dalej dziury wielkości metra. Na dodatek droga u trawnik rozjeżdżona. Mogli pociagnac warstwę asfaltu do końca urzędu.

40


zorro ~zorro (Gość)08.01.2022 07:30

Gdy z tej pseudo budowy wyjeżdża samochód ciężarowy to ma tak uwalone opony że ślady gliny widać jeszcze na rondzie. Tak powinno być???

40


Samantha ~Samantha (Gość)07.01.2022 12:07

Przestańcie narzekać. A co mają powiedzieć ludzie ze wsi?

22


goœć_jan ~goœć_jan (Gość)07.01.2022 11:25

ul.Moryca niestety podlega tylko pod miasto , inaczej , w calosci , wiec gmina Rozprza nawet palcem nie ruszy ,a moze szkoda , Pan Prezydent nie ma zamiaru zbudowac od poczatku tej drogi , no coz a, moze powinien razem z Panem Szokalskim kilka razy dziennie przejechac sie ta droga ????????????? to tak dla zdrowego kregoslupa --- polecam

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.01.2022 11:17

Polski nowy łat

11


Brygadzista hearing ~Brygadzista hearing (Gość)07.01.2022 11:09

Widać moje okna bo mieszkam w bloku i mam mieszane na własność już spłacone.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat