Advertisement

Region: Szmuglował papierosy i alkohol

ePiotrkow Wtorek, 26 marca 201317584
1260 paczek papierosów i 8 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Właściciel nielegalnego towaru to 51-letni mieszkaniec Tomaszowa, który okradł Skarb Państwa na ponad 16 tysięcy złotych.
foto: KPP Tomaszówfoto: KPP Tomaszów

- Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, ustalili iż 51 – latek w miejscu zamieszkania posiada alkohol i papierosy bez polskich znaków skarbowych. 23 marca kilka minut przed godziną 9:25 pojechali wykonać u niego przeszukanie. Przy posesji, zauważyli iż wspomniany mężczyzna wjechał swoim dostawczym samochodem na podwórko, kiedy wysiadał z auta podeszli do niego funkcjonariusze. Rozmawiając z podejrzewanym wyczuli od niego silną woń alkoholu, sprawdzili jego stan trzeźwości z wynikiem 1,6 promila. Następnie rozpoczęli czynności policyjne dotyczące kontrabandy. Podczas przeszukań ujawnili 1260 paczek papierosów i 8 litrów alkoholu bez akcyzy. Mężczyzna był notowany - informuje Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska z tomaszowskiej policji.

Właścicielowi kontrabandy grozi wysoka grzywna i przepadek zabezpieczonego towaru, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy ~Al Bundy (Gość)26.03.2013 21:45

"Skarb Państwa" to jedyny twór, który można okraść, nawet go nie widząc... A może ten facet to jakiś "rozbojarz" z najwyższej półki? :)

00


zzz ~zzz (Gość)26.03.2013 16:45

okradł skarb panstwa?? a w ktorym momencie ?? to skarb panstwa okrada mnie na kazdym kroku!!!!

00


YARO ~YARO (Gość)26.03.2013 16:36

i znów Tomaszów :/

00


rava ~rava (Gość)26.03.2013 12:09

Dobre "okradł Skarb Państwa", Od kiedy lewe fajki należały do Państwa.Może jeszcze kradzież z włamaniem?

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat