Advertisement

Rajd rowerowy po Grabicy z rekordową frekwencją

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 05 lipca 2021532612
Około 180 osób w niedzielę stanęło na starcie VI ekologiczno - historycznego rajdu rowerowego, którego trasa wiodła wokół terenu gminy Grabica. Dzięki świetnej pogodzie zarówno dorośli, jak i dzieci z terenu całego powiatu, świetnie się bawili podczas kolejnej edycji imprezy organizowanej przez stowarzyszenie "Nasza ziemia piotrkowska - Grabica".

Organizatorzy zadbali o każdy detal organizacyjny oraz odpowiednie zabezpieczenie wydarzenie, dzięki czemu impreza przebiegła bezpiecznie, a uczestnikom humory dopisywały od startu do mety. - Nas najbardziej cieszy ta rekordowa frekwencja! Dla nas oznacza to, że ten nasz pomysł i obrana droga wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy i nie tylko, bo wśród uczestników byli mieszkańcy całego powiatu, a nawet województwa i mamy nadzieję, że w kolejnym roku znowu pobijemy rekord frekwencyjny - mówi prezes stowarzyszenia "Nasza ziemia piotrkowska - Grabica", Miron Ossowski.


Trasa rajdu wiodła wokół terenu gminy Grabica. Uczestnicy wystartowali z Szydłowa, po drodze mieli cztery przystanki - w Gomulinie, Krzepczowie, Żeroniach oraz Woli Kamockiej, a zakończył się w Kamocinie. - Przystanki służyły przede wszystkim wypoczynkowi, ale chcieliśmy go połączyć z czymś pożytecznym. Mieliśmy m. in. krótką pogadankę na temat pierwszej pomocy, a w koście w Woli Kamockiej mieliśmy pogadankę historyczną na temat tego miejsca oraz całej gminy - podkreśla prezes stowarzyszenia "Nasza ziemia piotrkowska - Grabica".

 

Na zakończenie rajdu odbył się grill oraz integracyjny poczęstunek.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

M...super impreza.. ~M...super impreza.. (Gość)07.07.2021 10:50

Super sprawa...A tym , którym tak bardzo śmierdzi radzę nie bierzcie udziału na następny raz i już... po co się narażać... ale darmowa kiełbaska smakowała CO? Niektórzy nie potrafią doceniać fajnych rzeczy muszą znaleźć jakiś mankament. TUTAJ ludzie tak zarabiają na życie to wcale nie jest łatwa praca. A trasa jest ok. Brawo Minon i reszta ekipy spisaliście się. Dziękuję było naprawdę fajnie. Na drugi rok też jadę...M....

10


W ~W (Gość)05.07.2021 17:13

Super

01


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)05.07.2021 18:59

Trasa wiodła pomiędzy chlewami i bunkrami z gnojówą

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat