Profesjonalna dostawa przesyłek zagranicznych

Świat Wtorek, 02 stycznia 20182
Zlecając wysyłkę paczki zagranicznej firmie kurierskiej, nigdy nie można mieć pewności, iż po drodze nie zaginie, nie pojawią się problemy z dostawą, a w dodatku często trzeba osobiście fatygować się do firmy, bo nie zawsze opcja odebrania paczki z domu jest darmowa. By zaoszczędzić sobie wielu problemów, warto korzystać z serwisu wysyłkowego, który załatwi wszystkie formalności i dopilnuje, by przesyłka na czas dotarła.
Profesjonalna dostawa przesyłek zagranicznych

Dlaczego warto korzystać z usług serwisu wysyłkowego?


Serwis wysyłkowy to przede wszystkim wygoda, bo nie trzeba martwić się o zawiezienie paczki do firmy kurierskiej, nie trzeba martwić się o wysokie koszty ani o to, czy przesyłka dotrze w stanie nienaruszonym do adresata. Serwis wysyłkowy czuwa nad kurierami, rozwiązuje powstałe problemy, tak by klient mógł spokojnie spać.


Zalety serwisu:

  • szybka i profesjonalna dostawa przesyłek zagranicznych
  • najwyższy poziom świadczonych usług
  • monitorowanie przesyłek, stały nadzór nad nimi aż do czasu doręczenia
  • stałe, niskie ceny, znacznie mniejsze niż przy indywidualnym wysyłaniu

Decydując się na takie rozwiązanie, można wysłać niemalże każdy gabaryt, bez względu czy są to:

  • dokumenty
  • paczki tradycyjne
  • ciężkie palety wielkogabarytowe

Przesyłki zagraniczne
Korzystając z usług serwisu wysyłkowego, warto wcześniej sprawdzić, do jakich krajów można nadać paczkę tym sposobem. Obecnie serwisy, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiają już wysyłkę do nawet najodleglejszych zakątków świata. Oczywiście wszystkie formalności można załatwić online i to w kilka minut, więc nie da się ukryć, że takie usługi mają nieocenioną wartość, zwłaszcza jeśli nie dysponuje się dużą ilością czasu.


Jak wycenić koszt przesyłki?
Koszty przesyłek zagranicznych wyceniane są indywidualnie, na podstawie wagi i wymiarów paczki. W tym celu należy precyzyjnie określić wagę, jak i dokonać dokładnych pomiarów, by móc wpisać je formularz serwisu. Nie należy zaniżać gabarytu paczki, gdyż po odebraniu jej firma dokonuje własnych pomiarów i jeśli okaże się, że waga została zaniżona, nawet przez pomyłkę wysłanie paczki zostanie wstrzymane i nadawca będzie musiał uiścić dopłatę, by przesyłka ruszyła w drogę.
Cena będzie uzależniona również od formy wysyłki, jaka zostanie wybrana, bo jeśli przesyłka ma trafić szybko do adresata ekspresowy transport drogą lotniczą, będzie nieco droższy od tradycyjnego kołowego. Szczegóły wysyłek można sprawdzić na latajacepaczki.pl, gdzie można od razu złożyć zamówienie.


Pomoc w nadawaniu przesyłek
Mając problemy z nadaniem paczki poprzez serwis wysyłkowy, zawsze można osobiście skontaktować się z konsultantami, którzy krok po kroku pomogą przebrnąć przez proces wysyłania, wypełniania formularza i dokonywania zapłaty, oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.
Warto pamiętać, iż nie tylko serwis ma możliwość monitorowania przesyłek. Posiadając numer nadania, każdy zainteresowany może sprawdzać, gdzie akurat znajduje się paczka i kiedy dotrze do celu.

 

/Artykuł powstał we współpracy z firmą latajacepaczki.pl

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

norka ~norka (Gość)10.01.2018 17:53

Polecam - https://furgonetka.pl/. Serwis Furgonetka.pl to kilka firm kurierskich do wyboru, przesyłki krajowe i międzynarodowe, wycena przesyłki jeszcze przed odbiorem kuriera. Korzystam z tego serwisu wysyłając paczki za granicę, nigdy nie było problemu.

00


anastazja ~anastazja (Gość)04.01.2018 01:36

drożyzna

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat