Advertisement
artykuł sponsorowany

Poznaj koszt budowy myjni bezdotykowej w swoim mieście

Czwartek, 25 sierpnia 2022
Myślisz o tym, aby założyć jakiś dochodowy biznes? Nie masz na razie pomysłu na to, co mogłoby nim być? Jeżeli tak, posłuchaj naszej propozycji, którą jest bezdotykowa myjnia samochodowa. Tego typu miejsca powstają w całym kraju i są bardzo popularne wśród kierowców. Myjnia bezdotykowa czynna jest całodobowo przez cały rok, dając możliwość wygodnego, szybkiego i przede wszystkim taniego umycia samochodu myjką ciśnieniową. Myjnie są pewnym i stabilnym źródłem dochodu, okazując się również bardzo dobrą ochroną antyinflacyjną dla swoich środków.
Poznaj koszt budowy myjni bezdotykowej w swoim mieście

Ile trwa budowa myjni bezdotykowej i co trzeba do niej mieć

 

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc podczas całej inwestycji w myjnie bezdotykowe. Myjnia może powstać na terenie już należącym do klienta, a w przypadku jego braku, zapewniamy pomoc w znalezieniu najlepszej lokalizacji dla niej. Jaka lokalizacja najlepiej sprawdzi się w przypadku samoobsługowych myjni? Z pewnością jest to sąsiedztwo gwarantujące duży ruch samochodów, z możliwością łatwego dojazdu. Idealnym otoczeniem są centra handlowe, sąsiedztwo stacji paliw, osiedli mieszkaniowych, duże zakłady pracy oraz mocno uczęszczane drogi. Są to miejsca, w których maksymalnie ułatwimy kierowcom umycie auta.

 

Ile zatem kosztuje myjnia bezdotykowa?

 

Kiedy już wiesz, gdzie najlepiej sprawdzi się myjnia bezdotykowa, pozostaje poznać jej koszt. Nie wliczając w to ceny zakupu nieruchomości, to koszt inwestycji obejmujący konstrukcję wiaty, utwardzenie terenu, zakup maszyn, będzie wynosić w granicach od 200 do 500 tysięcy. Bardzo duży wpływ na ostateczny koszt myjni bezdotykowej ma ilość znajdującej się na niej stanowisk. Im jest ich więcej, tym więcej kosztuje myjnia samochodowa, ale również generuje większe zyski, pozwalając na szybszą spłatę inwestycji. Jeśli masz wątpliwości co do planowanej wielkości myjni, nie wiesz, jaka ilość stanowisk będzie optymalna, pomożemy ci to obliczyć na podstawie wiarygodnych danych. Dzięki naszym analizom koszt budowy myjni bezdotykowej zostanie optymalnie skalkulowany.

 

O co trzeba zadbać przed budową myjni bezdotykowej?

 

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i realizacją myjni samochodowych. Nasze doświadczenie pozwala na sprawną realizację każdej inwestycji, wraz ze wszystkimi koniecznymi dodatkami. Jest to np. system dróg dojazdowych, oznakowanie pionowe i poziome, możliwość bezpiecznego włączenia się do drogi publicznej, a nawet pomoc w wyborze najkorzystniejszej umowy na płatności zbliżeniowe. To ostatnie jest ważne, ponieważ myjnie obsługujące karty płatnicze, cieszą się dużą popularnością wśród klientów.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat