Pomoc dla bezdomnych także w Piotrkowie

UM Piotrków Trybunalski Środa, 29 grudnia 202111433
Zima w Polsce daje się we znak. Choć mrozy w najbliższych dniach mają nieco zelżeć, to temperatury nadal będą niebezpieczne, szczególnie dla osób bezdomnych i potrzebujących. Jeśli znasz lub zauważysz osobę, która potrzebuje pomocy, niezwłocznie zadzwoń na numer 987 i pomóż zapobiec tragedii.
fot.: piotrkow.pl

Na terenie całego województwa łódzkiego działają punkty schronienia dla osób bezdomnych i potrzebujących. W Piotrkowie Trybunalskim takie miejsce stworzono przy ulicy Wroniej 55/59. Prowadzi je Stowarzyszenie Centrum Pomocy „Panaceum”.


Miejsce to zapewnia niezbędne schronienie, jedzenie oraz ubranie, które w czasie zimy mogą pozwolić uratować życie. Schronisko dostępne jest całodobowo.

 

By uzyskać pomoc, można zadzwonić pod jeden z poniższych numerów:

  • 44 647-60-18 - Schronisko Dla Osób Bezdomnych Stowarzyszenia Centrum Pomocy „Panaceum”
  • 987 - Wojewódzkie Centrum Zarządzania kryzysowego (bezpłatna infolinia).

Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nadgorliwość ~nadgorliwość (Gość)30.12.2021 09:31

Osoby bezdomne dobrze wiedzą gdzie mogą uzyskać pomoc. Jednak czasem wolą wypić alkohol i spać na przystanku. Ale to ich wybór. Są dorośli. W innych krajach nikt na siłę nie zaciąga takich osób do noclegowni.

21


go?ć_wolf ~go?ć_wolf (Gość)29.12.2021 12:03

I poco pracować dadzą jes ubrania wyśpią się w ciepłe a do roboty gonić do odśnieżania sprzątania miasta a nie szezyc patologie

21


Natan ~Natan (Gość)29.12.2021 10:32

Ja tam wole napić się wina i jest cieplej i taniej i weselej

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat