Advertisement

Policja poszukuje zaginionego

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 16 listopada 20200
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują zaginionego 38-latka. 11 listopada 2020 roku około godziny 15.00 Krzysztof Goska wyszedł z domu w Tomaszowie Mazowieckim zabierając ze sobą jedynie dowód osobisty i oddalił się w nieznanym kierunku nie informując nikogo o swoich zamiarach. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną i znajomymi. Jego obecne miejsce pobytu nie jest znane.
Policja poszukuje zaginionego

 

Rysopis:  wzrost 185 cm , sylwetka średnia, waga ok. 100 kg, włosy bardzo krótkie szatyn- widoczna łysina, uzębienie pełne, nos prosty

Ubiór: (prawdopodobny) : bluza materiałowa koloru szarego, spodnie materiałowe koloru – ciemno-szarego , obuwie sportowe bdb.

Posiadane przedmioty:  dowód osobisty

 

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44 pod numerem telefonu 47 846 22 81 (7:30- 15:30), 47 846 22 00 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat