Podpalił busa, bo za dużo wypił

PolicjaRadomsko Piątek, 21 lipca 20232
Policjanci z Radomska zatrzymali mężczyznę, który w maju tego roku podpalił busa. Sprawca nie miał konkretnego powodu, dla jakiego zdecydował się na ten występek. Teraz grozi mu więzienie.
Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu / fot.: KPP Radomsko Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu / fot.: KPP Radomsko

Policjanci zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz ustalili, że doszło do podpalenia renaulta mastera. Straty oszacowano na ponad 8 tysięcy złotych na szkodę firmy z województwa mazowieckiego.

Następnie sprawę przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy wytypowali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 36-letni mężczyzna, mieszkający w Radomsku. Mężczyzna podczas czynności wykonywanych z jego udziałem, powiedział mundurowym, że tego feralnego dnia wypił za dużo alkoholu i nie kontrolował tego co robi. Przechodził obok busa i od tak sobie podłożył ogień pod jego przednią część - mówi nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy radomszczańskiej policji.


Mężczyzna przyznał się do tego, że jest sprawcą tego podpalenia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gepardieu ~Gepardieu (Gość)21.07.2023 14:44

We Francji jest to codziennością

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.07.2023 13:02

Też tak mam.Czasem podpalam busa

34


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat