Advertisement

Podpalił busa, bo za dużo wypił

PolicjaRadomsko Piątek, 21 lipca 20232
Policjanci z Radomska zatrzymali mężczyznę, który w maju tego roku podpalił busa. Sprawca nie miał konkretnego powodu, dla jakiego zdecydował się na ten występek. Teraz grozi mu więzienie.
Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu / fot.: KPP Radomsko Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu / fot.: KPP Radomsko

Policjanci zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz ustalili, że doszło do podpalenia renaulta mastera. Straty oszacowano na ponad 8 tysięcy złotych na szkodę firmy z województwa mazowieckiego.

Następnie sprawę przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy wytypowali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 36-letni mężczyzna, mieszkający w Radomsku. Mężczyzna podczas czynności wykonywanych z jego udziałem, powiedział mundurowym, że tego feralnego dnia wypił za dużo alkoholu i nie kontrolował tego co robi. Przechodził obok busa i od tak sobie podłożył ogień pod jego przednią część - mówi nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy radomszczańskiej policji.


Mężczyzna przyznał się do tego, że jest sprawcą tego podpalenia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gepardieu ~Gepardieu (Gość)21.07.2023 14:44

We Francji jest to codziennością

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.07.2023 13:02

Też tak mam.Czasem podpalam busa

34


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat