Advertisement

Podklasztorze przedświątecznym sercem powiatu piotrkowskiego

Region Sobota, 10 grudnia 20223
Piękne ozdoby świąteczne, przepyszne potrawy, biżuteria, zabawki, a nawet kosmetyki, czy świąteczne serwety - to wszystko i wiele więcej można zakupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który zorganizowano na terenie hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Organizatorzy przygotowali też szereg innych atrakcji, jak koncert Stefano Terrazzino i rzecz jasna spotkanie ze świętym Mikołajem.

Ładuję galerię...

Wielu mieszkańców powiatu piotrkowskiego oraz przybyłych gości odwiedza w ten weekend Sulejowskie Podklasztorze. To czas, kiedy można tam poczuć wyjątkową przedświąteczną atmosferę.

To właśnie tu mamy stolicę jarmarków bożonarodzeniowych na ziemi piotrkowskiej. Powiat piotrkowski włączył się w organizację tego wydarzenia także po to, by zrobić z jarmarku produkt turystyczny, który sprawi, że będą się do nas zjeżdżać goście z całego kraju. Jak widać mogą tu poczuć ten niesamowity świąteczny klimat - mówił starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak.


Gospodarze miejsca podkreślają tymczasem, że przygotowali na ten weekend coś dla każdego.

Ten jarmark zorganizowaliśmy pod hasłem "Świąteczna Opowieść o Cystersach". Dzisiaj proponujemy wszystkim mieszkańcom powiatu i województwa łódzkiego mnóstwo atrakcji. Zarówno starsi, jak i młodsi znajdą tu coś dla siebie. Przykładem jest występ gwiazdy naszego wydarzenia, czyli Stefano Terrazzino w duecie z Sarą Janicką, który porwał całe rodziny. Niesamowitą ciekawostką jest to, że podejmujemy razem próbę pobicia rekordu Polski w przygotowaniu największej porcji kapusty wigilijnej - mówi Julia Groblewska z hotelu Podklasztorze. 

 

Podczas Jarmarku - podobnie jak w ciągu licznych innych imprez w naszym regionie - prowadzona jest zbiórka na rzecz ciężko chorego Patryka Wysmyka. 

 

Program imprezy znajdziecie tutaj

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

świąteczny baranek ~świąteczny baranek (Gość)10.12.2022 17:34

To już chyba czwarta w tym roku impreza w tym hotelu z udziałem czy na zlecenie starostwa. Ktoś ma jkąś spółkę czy co?

83


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat