Advertisement

Pod nieobecność szefa, jeździł jego busem

PolicjaRadomsko Sobota, 19 czerwca 20217
Policjanci przez kilka godzin szukali forda transita, który podczas nieobecności jego właściciela zniknął z posesji. Ostatecznie okazało, się że auto zabrał jeden z pracowników i użytkował jak swoje. 32-latek został zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Żytnie.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

16 czerwca na Posterunek Policji w Żytnie, zgłosił się właściciel dostawczego forda, który poinformował, że z terenu jego posesji ktoś prawdopodobnie ukradł to auto. Dodatkowo, pokrzywdzony informację o tym zdarzeniu, rozpowszechnił wśród znajomych. Podjęte działania pozwoliły na szybkie zatrzymanie sprawcy. Okazało się, że forda „pożyczył” 32-letni pracownik firmy, prowadzonej przez pokrzywdzonego. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wykorzystał nieobecność szefa, a znając zwyczaje panujące w firmie, nie miał problemów z zabraniem busa.

 

32-letni mieszkaniec gminy Żytno został zatrzymany przez policjantów. Po przesłuchaniu, mundurowi przedstawili mu zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że chciał tylko jechać do znajomych nad rzekę, a następnego dnia zamierzał oddać auto. Jednak jadąc na piknik spowodował kolizję i uszkodził forda. Wówczas, jak stwierdził, sprawa się skomplikowała. Teraz za swoje lekkomyślne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hmmm ~hmmm (Gość)21.06.2021 09:11

32 lata, a w głowie pstro.

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.06.2021 12:14

Ale afera. Ja codziennie jeżdżę busem szefa nawet jak o tym nie wie i nikt z tego powodu nie robi szopek na policję

73


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.06.2021 13:04

Po to jest szefem żeby dawał busa

65


5g ~5g (Gość)19.06.2021 15:04

Jaki szef, tacy pracownicy.

60


Driver ~Driver (Gość)19.06.2021 13:04

Na zdjęciu widać że jeździł po łące

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat