Advertisement

Pobili kompana od kieliszka. Mężczyzna zmarł

PolicjaBełchatów Wtorek, 18 lipca 20236
Policjanci zatrzymali podejrzanych o tragiczne w skutkach pobicie 46-latka. Awantura miała miejsce w czasie libacji alkoholowej w Bełchatowie. Zarzuty w sprawie usłyszały trzy osoby.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

Dyżurny bełchatowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu, które miało miejsce w kontenerze dla osób bezdomnych w Bełchatowie przy ulicy Rodziewicza. Na miejscu policjanci zastali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat oraz 49-letnią kobietę. Twierdzili oni, że pokrzywdzony został zabrany przez medyków do szpitala, a także, że wcześniej udzielili mu pomocy i wezwali karetkę pogotowia.

 

fot.: KPP w Bełchatowie

 

W sprawę zaangażowali się kryminalni oraz śledczy, którzy krok po kroku ustalali szczegóły zdarzenia. Wkrótce okazało się, że jego przebieg był zupełnie inny. W wyniku między innymi przeszukań i oględzin wykonanych w sprawie policjanci odnaleźli ślady i dowody świadczące o tym, że do pobicia doszło w baraku w czasie libacji alkoholowej.

Pokrzywdzony, który z ciężkimi obrażeniami przebywał w szpitalu, jako sprawców pobicia wskazał swoich znajomych, z którymi pomieszkiwał w pomieszczeniu dla osób bezdomnych. Niestety, na skutek obrażeń odniesionych w wyniku pobicia 46-letni bełchatowianin zmarł w szpitalu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego troje sprawców usłyszało już zarzuty - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

fot.: KPP w Bełchatowie

 

Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta za utrudnianie śledztwa może trafić za kratki na 5 lat. Dodatkowo kryminalni odkryli też, że te same osoby są sprawcami kradzieży z włamaniem, która miała miejsce 18 czerwca 2023 roku, za co również zostaną ukarane.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Abstynent ~Abstynent (Gość)18.07.2023 17:05

Wóda nie jednego już zaprowadziła za kraty! Nie piję, nie palę, nie wącham, nie daję sobie w żyłę i wiem, że nic przez to nie tracę!

61


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.07.2023 22:44

A kiedy to wszystko towarzystwo weźmie się do PRACY? CHYBA MUSI NIEBOSZCZKA MO WRÓCIĆ! !Dokąd to dziadostwo będzie za nasze żyć?!Od kiedy rządzi pis to w naszym nieszczęśliwym kraju jeden wielki melanż jest! !!!

50


Ot ~Ot (Gość)18.07.2023 18:45

Jak nierówno lał, to musiało to spowodować wzburzenie,wśrod konsumujących.

40


Patola ~Patola (Gość)18.07.2023 15:23

Kiedyś z Tomaszowa królowały newsy patologiczne od kilku lat Bełchatów wychodzi na prowadzenie

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.07.2023 14:37

Kieliszki są złe

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat