Płynie w nich gorąca krew. Hucznie zakończyli karnawał

Wtorek, 13 lutego 20244
Już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Podczas tego wydarzenia zgromadzeni najpierw obejrzeli spektakl przygotowany przez kabaret "Trzeciaki", a następnie wyszli na parkiet zaprezentować swoje taneczne umiejętności.

Ładuję galerię...

Artystyczny wieczór odbył się w ramach cyklicznych spotkań pn. "Kulturalna kawa nie tylko dla seniora". Gospodarzami balu karnawałowego zorganizowanego w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK był kabaret "Trzeciaki" pod wodzą instruktora Lucyny Jakubczyk. Zgromadzeni byli pod wrażeniem przygotowanego przedstawienia. 

 

Po zakończeniu spektaklu w rytmach Mexicany i innych latynoskich melodii zebrani na sali goście ruszyli hucznie do tańca. Z uśmiechami na twarzach oraz pełni optymizmu zakończyli tegoroczny karnawał.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ooo ~ooo (Gość)13.02.2024 20:11

brawo tak się bawią Młodzi duchem, radość i uśmiech górą.

10


Rencista ~Rencista (Gość)13.02.2024 11:17

Imprezka z moich podatków

20


gian ~gian (Gość)13.02.2024 09:45

Fajna zabawa.

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat