Advertisement

Piotrkowska szkoła z nagrodą Centrum Nauki Kopernik

Piątek, 15 października 20216
"Magnetyczny Rollercoaster" autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Piotrkowie, na jeden dzień stała się eksponatem w Centrum Nauki Kopernik. Jednocześnie młodzież z "ósemki" zdobyła tytuł laureata konkursu „Nauka dla Ciebie”.
fot.: Centrum Nauki Kopernik fot.: Centrum Nauki Kopernik

Zadaniem konkursowym uczestników zmagań było stworzenie prototypów pomocy edukacyjnych. Laureaci zostali zaproszeni na uroczystą galę finałową, która odbyła się 14 października w Centrum Nauki Kopernik. Na zwycięzców czekały nagrody finansowe i rzeczowe oraz dyplomy. Wręczał je Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz dyrektor CNK, Robert Firmhofer.

Po uroczystości wszystkie drużyny zaprezentowały swoje prace zwiedzającym Centrum. Na jeden dzień uczniowskie projekty stały się eksponatami Kopernika. Dodatkową atrakcją były prowadzone na żywo eksperymenty naukowe. Uczestnicy gali mogli też skorzystać ze specjalnie przygotowanego stanowiska z VR.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)15.10.2021 10:28

Ci bez maseczek oprócz nagrody powinni jeszcze dostać naganę.

02


super ~super (Gość)15.10.2021 13:21

Brawo brawo brawo!!!

10


bez cenzury ~bez cenzury (Gość)15.10.2021 09:15

Brawa dla Piotrkowskich uczniów !!! W szczególności tych, którzy na gali stawili się bez ....
Zdrowia i wolności !!!

42


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat