Piłkarskie ferie w hali Relax

Strefa FM Wtorek, 12 lutego 20191
Ferie w Piotrkowie pod znakiem sportowej rywalizacji. We wtorek w hali Relax odbył się I Halowy Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej. Rywalizowali chłopcy z rocznika 2003 i młodsi.
fot. pakwifot. pakwi

Swoje reprezentacje wystawiły osiedla: Piastowskie, Wyzwolenia, Armii Krajowej, Sulejowska oraz Przyszłość. Rozgrywki prowadzone były systemem "każdy z każdym. Rozegrano więc 10 spotkań o długości 10 minut. Od samego początku rywalizacja była zacięta, a młodzi piłkarze na boisku dawali z siebie wszystko. - Trudno się tutaj gra, trzeba mieć sporo szczęścia, aby strzelić bramkę i wygrać mecz. Szansę na zwycięstwo mamy spore, ale musimy się postarać - mówił Jakub Kuzewicz, kapitan drużyny "Przyszłość".


Kolejny Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej odbędzie się we wtorek 19 lutego o godzinie 10.00 w piotrkowskiej hali Relax.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Urbex ~Urbex (Gość)13.02.2019 09:18

A które osiedle wygrało rywalizację ?

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat