Advertisement

PSM zaprasza na Koncert Pasyjny

Środa, 29 marca 20233
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Koncert Pasyjny, podczas którego wykonany zostanie utwór Stabat Mater Giovanni Battista Pergolesiego.
fot.: archiwum UM w Piotrkowie fot.: archiwum UM w Piotrkowie

Już w czwartek (30.03.2023) o godz. 18.00 w kościele oo. Jezuitów w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Pijarskiej 4, odbędzie się koncert, w ramach którego wystąpią muzycy z piotrkowskiej szkoły muzycznej i nie tylko. 

To koncert, którego programem jest jeden utwór, napisany do tekstu XIII-wiecznej pieśni religijnej "Sabat Mater". Swoje siły połączą Piotrkowska Orkiestra Kameralna, a także Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak. Chór PSM II stopnia przygotuje pan Maciej Salski - mówi Anna Juszczak, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego.


Publiczności zaprezentują się tego wieczoru także Magdalena Hudzieczek-Cieślar (sopran) oraz Anna Werecka-Gryć (mezzosopran)

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Józek ~Józek (Gość)31.03.2023 14:27

Myslałem, że Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza:)

11


Beledowyborow ~Beledowyborow (Gość)29.03.2023 18:59

A myślałem że chodzi o spółdzielnie mleczarską

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat