Oświadczenie piłkarzy w sprawie pobicia sędziego

Czwartek, 16 czerwca 202219
Sprawa pobicia sędziego w czasie meczu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej ma i będzie miała dalsze konsekwencje. Dyskwalifikacją ukarany został sprawca zdarzenia, którym zajęła się też piotrkowska policja. Poszkodowany arbiter nadal przebywa w szpitalu. Specjalne oświadczenie wydali z kolei pozostali członkowie drużyny Starówka, w której występował wspomniany zawodnik.
Zdj.Pixabay Zdj.Pixabay

Poniżej prezentujemy jego treść. Pisownia oryginalna.

 

 

 

Oświadczenie zespołu STARÓWKA
"W imieniu naszego zespołu, pragniemy odnieść się do wydarzeń, które miały miejsce w trakcie ostatniej ligowej kolejki, amatorskie ligi piłki nożnej w Piotrkowie Tryb., której organizatorem jest piotrkowski OSiR. Jako zespól i grupa kolegów, stanowczo potępiamy zachowanie, do jakiego doszło w trakcie meczu ligowego. Napaść na sędziego prowadzącego zawody sportowe jest, z wszech miar, nieakceptowalna i niedopuszczalna, zarówno w sporcie zawodnym, jak również w sporcie amatorskim.

 


Z tego względu szczególnie pragniemy przeprosić poszkodowanego sędziego, bo padł ofiarą napaści przez zawodnika, który grał w naszym zespole. Stanowczo potępiamy takie zachowanie i sprzeciwiamy się, jako zespół takiej agresywnej postawie, wobec każdego uczestnika zawodów sportowych, czy to organizatorów, kibiców, czy też zawodników drużyny przeciwnej. Jednocześnie życzymy poszkodowanemu sędziemu szybkiego powrotu do zdrowia. Przepraszamy organizatorów, czyli piotrkowski OSiR za zaistniałą sytuację.

 


Jako zespół STARÓWKA, występujemy w rozgrywkach ligowych od ponad 20 lat i nie chcemy, aby takie jednostkowe przypadki wpływały na całą historię i dorobek zespołu. Nie będziemy kontynuować żadnej współpracy, z byłym zawodnikiem naszej drużyny."


W imieniu zespołu STARÓWKA
Michał Grzelczak
Jarosław Fiala
Maciej Rusek

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość123 ~Gość123 (Gość)20.06.2022 04:25

Ten psudo piłkarz narobił temu sędziemu niesamowitego bólu. Ile trzeba mieć w sobie agresji aby tak pobić kogoś. Za ukaranie kartką? WSTYD!

21


go?ć_amator ~go?ć_amator (Gość)17.06.2022 15:18

Przede wszystkim drużyna Starówka za coś takiego powinna zostać wywalonaz rozgrywek. I nie dopuszczona do nich juz nigdy i pod inna nazwa. To nie jest pierwszy raz jak takie rzeczy się dzieją, cała druzyna jest przesycona agresją i uważają ze prawo pięści to jedyny argument. Niestety od lat organizatorzy na to nie reagują i dają ciche przyzwolenie na takie zachowania.

121


rys ~rys (Gość)17.06.2022 14:01

ciagle wygrywa barwil nudne te rozgrywki

61


heynał ~heynał (Gość)16.06.2022 18:00

Pytanie jest takie. Czy ten zespół nadal powinien mieć prawo do występowania w tej lidze? Jak uważacie?

92


kibic ~kibic (Gość)17.06.2022 13:03

Bandytyzm w sporcie to klęska dla sportu.

80


A ~A (Gość)16.06.2022 21:23

Przynajmniej na rok powinni być zawieszeni , może by to ich ostudziło

71


Liga amatorska ~Liga amatorska (Gość)16.06.2022 18:28

Ten zespół powinien być usunięty z ligi.

130


go?ć_obserwator ~go?ć_obserwator (Gość)16.06.2022 19:56

Jakoś gdy pierwszy raz go zawiesili na hali to szybko został przywrócony do drużyny

100


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)16.06.2022 19:31

Fajne to oświadcznie takie nie za mądre.

80


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)16.06.2022 19:21

Heh dobre. Oświadczenie jakiejs babdy troglodytów to jest? Kolegi jakoś stanowczo nie potępili z tego co czytam. Zwracam też uwagę na tytuł "piłkarzy" jakiś piłkarzy? Amatorów chyba droga redakcjo, piłkarze to zawodowcy, a amatorzy to amatorzy.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat