Advertisement

Orange Flex ma ofertę dla firm z atrakcyjnymi promocjami

PAPKraj Piątek, 10 grudnia 20210
Innowacyjna sieć w aplikacji Orange Flex to też oferta dla firm z e-fakturą. Wyróżniają ją minimum formalności i brak zobowiązań, wygodne płatności i zarządzanie kontem oraz elastyczne Plany komórkowe z różnymi pakietami gigabajtów do wyboru.
Orange Orange

Pierwszy miesiąc kosztuje 1 zł, a z okazji Świąt smartwatch lub telefon dla firmy kupisz nawet 300 zł taniej, zgarniając do tego bonusowe 300 GB. Sprawdź, dlaczego warto wypróbować Orange Flex na firmę.

 


Orange Flex dla firm – jak działa sieć w aplikacji?

 


W Orange Flex wszystko robisz w aplikacji na smartfonie, bez zbędnych formalności i kiedy akurat masz na to czas. Nawet do aktywacji usługi wystarczy tylko zdjęcie dokumentu i selfie wrzucone w apkę.

 


Z oferty dla firm możesz skorzystać, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Zamiast papierów, po każdej płatności dostajesz e-fakturę, a do wszystkich plików masz stały, wygodny dostęp w aplikacji.

 


Nie musisz też pamiętać o płatnościach, bo robią się same. Opłaty są pobierane automatycznie za miesiąc z góry – z podpiętej karty płatniczej albo konta Flex dla firm, które doładowujesz BLIKIEM. Prosto i wygodnie.

 


Orange Flex – elastyczna oferta dla firm bez zobowiązań

 


Orange Flex dla firm działa w formie subskrypcji, więc z usługi możesz zrezygnować w każdej chwili bez okresu wypowiedzenia. W dowolnym momencie zmieniasz też wybrany Plan komórkowy na inny, w zależności od tego, ile gigabajtów potrzebujesz w danym miesiącu (15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB i dostęp do sieci 5G).

 


Plany kosztują z kolei 25 zł (20,33 zł + VAT), 30 zł (24,39 zł + VAT), 50 zł (40,65 zł + VAT) i 80 zł (65,04 zł + VAT) miesięcznie. Gdy przy aktywacji usługi wpiszesz kod FLEX, przez pierwszy miesiąc zapłacisz jednak tylko 1 zł – bez względu na wybrany Plan.

 


Zawsze masz również nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Korzystasz też na telefonie z mediów społecznościowych bez pomniejszania limitu danych. Więcej szczegółów oferty Orange Flex dla firm, w tym dodatkowe pakiety i usługi znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

 


Orange Flex na firmę – czym jeszcze się wyróżnia?

 


Sieć w aplikacji daje Ci też inne możliwości takie jak:

do 5 dodatkowych numerów na jednym koncie w ramach Flex Rodziny;
Plan bez pakietu GB za jedyne 15 zł/miesiąc do wyboru na dodatkowych numerach;
możliwość przesyłania gigabajtów innym użytkownikom Flexa;
eSIM zamiast plastikowej karty SIM za 0 zł;
dodatkowa karta SIM/eSIM z tym samym numerem za 0 zł;
Klub Flex ze zniżkami i kodami promocyjnymi od Orange oraz partnerów;
Sklep Flex w aplikacji, pełen atrakcyjnych sprzętów w dobrych cenach.

 

Orange Flex ma ofertę świąteczną na telefon dla firmy lub smartwatch

 


Z okazji Świąt w Sklepie Flex znajdziesz inteligentne zegarki i telefony dla firmy taniej o 100 zł lub nawet 300 zł. Przy każdym zakupie promocyjnych sprzętów otrzymasz też dodatkowy prezent: 300 GB danych do wykorzystania przez 90 dni. Oferta ruszyła 16 listopada i będzie obowiązywać do końca roku 2021 lub do wyczerpania zapasów.

 


Taniej o 300 zł kupisz m. in. następujące urządzenia:

Samsung Galaxy A32 5G 64GB (za 949 zł);
Samsung Galaxy Watch4 44mm eSIM (za 1219 zł);
Samsung Galaxy Watch4 40mm eSIM (za 1099 zł);
OPPO Watch 46 mm eSIM (za 1099 zł).

 

Z kolei telefon dla firmy z rabatem 100 zł to do wyboru m. in. poniższe modele:

Xiaomi Redmi 10 4/64GB (za 799 zł);
Xiaomi Redmi 9A (za 399 zł);
Samsung Galaxy A03s (za 599 zł).

 

Źródło informacji: Orange

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat