Advertisement
artykuł sponsorowany

Nowy, niezwykły OUTLET EKO ŚWIAT otwiera się w Piotrkowie!

Piątek, 03 marca 2023
Już w sobotę, 4 marca o godzinie 9:00 otwarcie nowego i pierwszego takiego OUTLETU w Piotrkowie Trybunalskim. EKO ŚWIAT Recycling&Reuse, bo o nim mowa, powstaje w miejscu dawnego Świetlika - przy ul. Krakowskie Przedmieście 12/14.

Ładuję galerię...

 Skąd pomysł na EKO ŚWIAT i jaki asortyment znajdzie się w sklepie? 


Historia powstania sklepu jest niezwykle prosta. Temat, który jest na czasie, ale wciąż nie wykorzystuje swojego pełnego potencjału, to drugie życie produktu. W EKO ŚWIECIE znajdziecie się bardzo szeroki asortyment. Do nabycia będzie wszelkiego rodzaju serwisowany sprzęt AGD/RTV - komputery, laptopy, głośniki, lodówki, pralki oraz tekstylia, książki, zabawki i wiele, wiele innych w BARDZO OKAZYJNYCH CENACH.


W obecnych czasach marnujemy bardzo wiele produktów, które mogłyby posłużyć innym osobom przez dłuższy czas. Dodatkowo wpływ produkcji np. odzieży na środowisko jest ogromny. Weźmy na tapetę bawełnę, która jest częstym składnikiem odzieży. Według World Wildlife Fund, do produkcji jednej bawełnianej koszulki potrzeba 2700 litrów wody, czyli – przyjmując, że należy pić codziennie 3 litry wody – stanowi to zapotrzebowanie jednego człowieka na 2,5 roku.

To naprawdę dużo! Dodatkowo produkcja bawełny często prowadzona na obszarach, na których występuje duży niedobór wody i jest bardzo szkodliwa dla środowiska, co potwierdza przykład Jeziora Aralskiego, które właśnie z powodu nadmiernego poboru wody już prawie całkowicie wyschło.

 
EKO ŚWIAT stawia na ponowne użycie produktów, gwarantując również ich serwis!  Towary, które stanowią asortyment sklepu pochodzą np. z końcówek kolekcji albo po prostu od ludzi, którzy np. wymienili pralkę na nową, ale tylko dlatego, że w nowym mieszkaniu obecna zajmuje za dużo miejsca, a działa!

 
Wiodącym produktem są duże sprzęty AGD - będzie można je nabyć w bardzo okazyjnych cenach i stanowią większość asortymentu dostępnego w sklepie.


Eko Świat otwarty: 

  • od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00;
  • w soboty w godz. 9:00-19:00;
  • w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. 

Zainteresował temat?

22

6


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat