Nowy kompleks handlowy rośnie w oczach

Środa, 16 listopada 202236
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego oraz kierowcy podróżujący przez miasto ulicą Sulejowską, mogą już gołym okiem dostrzec elementy konstrukcyjne, na których wkrótce oprze się duży kompleks handlowy. W N-Parku - bo taka będzie jego nazwa - obok licznych sklepów czy supermarketu, nie zabraknie też restauracji typu fast food. Jeśli prace będą postępowały zgodnie z planem, centrum zostanie otwarte w drugim kwartale 2023 roku.

Ładuję galerię...

Dziś wiemy już, że wśród najemców lokali w N-Parku znajdą się takie sieci handlowo-usługowe jak: Action, Jysk, Stokrotka, kaes, RTV Euro AGD, czy Sinsay. Dla amatorów szybkich posiłków swoją ofertę przygotuje restauracja McDonald's. 

 

Powierzchnia handlowa tego obiektu będzie równa niemal 8 tys. m². Nieruchomość jest inwestycją firmy Napollo.

 

Jak teraz wygląda plac budowy? Sprawdźcie na zdjęciach!

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (36)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Grz ~Grz (Gość)16.11.2022 14:42

Na zachodzie (w USA - gdzie wynaleziono tego typu miejsca) odchodzi się już od takich centrów handlowych. Poza tym, po postawieniu Focusa wydaje mi się, że dużo sklepów na Słowackiego się pozamykało.

130


olo ~olo (Gość)16.11.2022 13:52

Były 2 markety były kolejki ....jest ponad 20 i też kolejki ... za dużo jest pieniędzy do wydania w Piotrkowie.

117


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat