Nowe fakty - Aresztowany obcokrajowiec, który wbiegł z nożem do apteki. Według świadków krzyczał „Allah”. Mamy oświadczenie policji!

Strefa FM Poniedziałek, 17 czerwca 2024121
Od tego zdarzenia minęło już kilka dni, lecz dopiero teraz poznajemy coraz więcej szczegółów. Przypomnijmy, że chodzi o niebezpieczny incydent, do którego doszło we wtorek 11 czerwca w jednej z aptek zlokalizowanych przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Według świadków mężczyzna wbiegł do apteki, zaczął się awanturować, rzucać krzesłami, a ostatecznie następnie grozić nożem. Interweniowała policja, która zatrzymała agresora. Dziś (17.06.2024) poznaliśmy nowe oświadczenie piotrkowskiej policji.

Ładuję galerię...

O zdarzeniu pisaliśmy już w czwartek, lecz wtedy jedyną informacją przekazaną przez zespół prasowy piotrkowskiej policji było to, że mężczyzna pod wpływem środków odurzających awanturował się w aptece, za co został ukarany 500 złotowym mandatem karnym.

 


Dziś znamy zdecydowanie więcej szczegółów tej sprawy. W internecie pojawiły się relacje świadków, a także film z siłowego zatrzymania mężczyzny. Według świadków zatrzymany miał też krzyczał „Allah”.

 

Oświadczenie rzecznik piotrkowskiej policji z dnia (17.06.2024).

 

Jak informuje rzecznik piotrkowskiej policji asp. szt. Izabela Gajewska, mężczyzna był narodowości gruzińskiej. Podczas interwencji funkcjonariuszy odłożył nóż. Policjanci założyli mu kajdanki i wyprowadzili z apteki. Na zewnątrz agresor nie stosował się do ich poleceń. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna był pod wpływem środków odurzających.

Posłuchaj oświadczenia oficera prasowego piotrkowskiej policji.

 

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

18

2


Komentarze (121)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mzgk ~mzgk (Gość)18.06.2024 13:26

Takie mamy rządy wesołej i uśmiechniętej i kochającej Polski,a będzie jeszcze lepiej jak idzie się do wyborów i wybiera "patologicznego oszusta ".Niech ci którym śniło się kolorowo na ulicach nie udają że to nie my.

148


Ignas ~Ignas (Gość)18.06.2024 15:04

To jeden bandzior i sie nie bal a co jesli bedzie ich 50 tysiecy. Braknie policji do ich obrony. To bedzie usmiechnieta polska na mafii tuska.

1410


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)19.06.2024 21:51

Widać sami specjaliści się wypowiadają. Nie wiadomo co krzyczał ten facet, ale nie brzmi to jak Allah. Tak powiedziała pani na filmiku, ale nie każdy bardziej śniady to muzułmanin, Gruzini akurat są prawosławni, o ile rzecz jasna do tego danego faceta można przypisać jakąś religię. Co on krzyczał? To musiałby powiedzieć ktoś kto zna język gruziński. Co do tematu głosowania na jednych czy drugich. Nie wiadomo kiedy ten gościu przybył do Polski, czy był legalnie oraz w jakich okolicznościach się tutaj znalazł. Dlatego dyskusja czyja to wina, że jest w Polsce jest bez sensu. Rzecz jasna przyjeżdżając do Polski musi przestrzegać polskiego prawa. Nie wiadomo dokładnie dlaczego wszczął awanturę, o co mu chodziło, co było podstawą (oprócz środków odurzających). Dlatego bez względu na to czy krzyczał coś o Allahu czy też było to coś zupełnie innego, z całą pewnością powinien zostać deportowany z kraju. Nie potrzebujemy importu przestępczości, choćby nawet jego pobyt był w 100% legalny.

65


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)18.06.2024 21:42

Przyzwyczajajcie się, i nie zapominajcie, że to tylko proste konsekwencje WYBORÓW WIĘKSZOŚCI. Przy każdych kolejnych wyborach rozumujecie "jeśli nie PiS to PO (lub na odwrót)", zapominając że te dwa ugrupowania tak naprawdę grają do jednej bramki, a przed publiką bawią się naprzemiennie w dobrego i złego policjanta. Jeśli ktoś daje się oszukać po raz n-ty z rzędu, to nie ma prawa mieć pretensji do oszusta, a wyłącznie do siebie. W pewnej kultowej komedii jeden mąż był "z zawodu" dyrektorem, a ja mam nieodparte wrażenie, że zdecydowana większość wyborców "z zawodu" jest frajerem. Szkoda tylko, że konsekwencje tego frajerstwa ponoszą już wszyscy.
Obecnie Polak jest w Polsce obywatelem trzeciej kategorii, a wkrótce spadnie na czwarte miejsce. Nowa kasta od razu wskoczy na drugie, spychając na trzecie tych, którzy od paru lat są na drugim miejscu. Kumaci wiedzą, o czym piszę, a głąbom nie ma sensu tłumaczyć szerzej, szkoda czasu i klawiatury. Zapiszcie sobie gdzieś moje słowa, bo za kilka lat skonfrontujecie je z rzeczywistością, i dojdziecie do wniosku, że jakiś prorok pisał na forum. Ale te "proroctwa" nie wynikają z mniej czy bardziej stymulowanych wizji, tylko z prostej analizy bieżących wydarzeń.
Miłego wieczoru i owocnych przemyśleń życzę.

115


Zdzoch ~Zdzoch (Gość)18.06.2024 12:19

Za napad z nożem w ręku na aptekę w Polsce dostaje się mandata?

191


GROT7X ~GROT7X (Gość)18.06.2024 21:12

Oj tam, oj tam, Polska wreszcie dołączyła do nowoczesnej "oświeconej" Europy! Przecież ludzie pokroju Woltera i Fryderyka Wielkiego mówili o tym już w XVIII wieku, aby sprowadzać masy Muzułmanów do Europy. Wiwat Neokolonializm! Ale prosty człowiek i tak przyjmie wszystko na klatę, a biznes do spóły z politykami na tym zarobi.
Pozdrawiam tego pana ze sklepu monopolowego przy tfu,kauflandzie, który twierdzi, że wpuściłby do Polski wszystkich Azjatów i Afrykańczyków (byle pieniążek sie zgadzał i na wakacje było).

84


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.06.2024 17:31

Podziękujmy wszystkim.protestujacym kobietom i lgbt że nam taki rzad wybrali ze będziemy bali się wychodzić na ulice

4115


JarosławPonadWszystk ~JarosławPonadWszystk (Gość)18.06.2024 14:43

Dziękujemy złoty prezesie Jarosławie że sprowadziłeś tych ludzi rękami MSZtu do Polski, pieniążki ze sprzedanych wiz też wzbogaciły budżet naszego wspaniałego kraju.

1210


St ~St (Gość)17.06.2024 23:37

500zł mandatu ?! Toż za dziurawy tłumik w aucie dostanę więcej

190


czas ~czas (Gość)17.06.2024 10:37

ile to czasu od rządów KO ? i już mamy takie kwiatki ,wcześniejsze wybory i rozgonić to towarzystwo ,innej drogi nie ma

4722


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat