Advertisement

Nowa sala już gotowa

ePiotrkowRegion Niedziela, 20 listopada 202225281
Świeżo odremontowane pomieszczenie, ogrzewane i klimatyzowane mieści się w Domu Ludowym w Żarnowicy (gm. Wolbórz). Z okolicznymi mieszkańcami spotkał się niedawno i pogratulował im efektu prac Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.

Ładuję galerię...

Centrum Aktywizacji Społecznej, bo tak nazywa się wyremontowana sala spotkań, to kolejny etap remontu Domu Ludowego w Żarnowicy. Wcześniej na budynku wymieniono już dach, a w przyszłym roku rozpocznie się modernizacja zaplecza kuchennego. 

Współpraca samorządu z Radą Sołecką, KGW i OSP daje dobre efekty. Dziś jesteśmy tego świadkami. Dzięki tej współpracy udało się wygospodarować środki z budżetu gminy i funduszu sołeckiego, a dodatkowo pomógł nam Urząd Marszałkowski w Łodzi, przyznając na tę inwestycję 12 tys. zł. Serdecznie gratuluje Wam, lokalnej społeczności i zapewniam, że nadal będziemy inwestować w ten obiekt - zapewniał burmistrz Andrzej Jaros.

Wolborscy urzędnicy przekazali lokalnej społeczności, z okazji otwarcia nowej sali telewizor, który będzie teraz na jej wyposażeniu. W sali będą odbywały się spotkania KGW, OSP i inne. Najbliższe zaplanowano już na 10 grudnia o 16:00, a będą to warsztaty dekorowania świątecznych skarpet.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olo ~olo (Gość)21.11.2022 05:46

A gdzie vice Marszałek p. Zbyszek ?

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat