Advertisement

Nie tylko ratują, ale i edukują

ePiotrkowRegion Piątek, 27 stycznia 20233
Strażacy z KSRG OSP w Woli Krzysztoporskiej nie próżnują i nawet gdy nie uczestniczą w akcjach ratowniczych, nadal służą pomocą. Tym razem pomogli w ciekawym zorganizowaniu czasu wolnego dla dzieci odpoczywających podczas ferii z tamtejszym GOK-iem. Zabrali także na wycieczkę swoich młodych podopiecznych.

Ładuję galerię...

Druhowie dołączyli do akcji "Bezpieczne Ferie", organizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Przy tej okazji poprowadzili pogadankę na temat sprzętu strażackiego, tego co robią, a także jak można zostać strażakiem ochotnikiem. Nie zabrakło również pokazu wozu strażackiego.


Członkowie OSP w Woli Krzysztoporskiej zajęli się też swoimi podopiecznymi z drużyny Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Wybraliśmy się wspólnie z naszą młodzieżówką do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Pokazano tam im "od kuchni" pracę strażaków zawodowych. Wysłuchaliśmy też prelekcji na temat ich obowiązków i działań podczas różnych akcji, sprzętu którego używają, jak i zwykłego planu dnia strażaka - poinformowali druhowie. 

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Stachu ~Stachu (Gość)27.01.2023 23:08

Drogi macie dziurawe w tej gminie Woli Krzysztoporskiej...

20


Dawid Wigibus ~Dawid Wigibus (Gość)27.01.2023 18:02

Co za wspaniałe strażaki.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat