Advertisement

Nastolatki kradły perfumy

Policja Piątek, 12 maja 20233
Dwie 16-latki zostały złapane na kradzieży w jednej z drogerii w Radomsku. Policjanci przypominają, że młodzi ludzie nie są bezkarni. Sąd rodzinny zadecyduje teraz o ich dalszym losie.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

11 maja 2023 roku około godziny 12:00, dyżurny radomszczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące kradzieży w jednej z miejscowych drogerii. Na miejscu zgłaszająca wskazała funkcjonariuszom dwie dziewczyny, podejrzewane o kradzież kosmetyków na łączną kwotę ponad 500 zł. 

Po ich wylegitymowaniu okazało się, że były to dwie mieszkanki powiatu radomszczańskiego w wieku 16 lat. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli w torbie i plecaku nieletnich kolejne kosmetyki, które rzekomo miały kupić w innej drogerii na terenie miasta. Nie posiadały jednak przy sobie żadnego dowodu zakupu. Policjanci udali się do wskazanego sklepu, gdzie kamera monitoringu nagrała drugą kradzież nastolatek. Wartość skradzionych kosmetyków oszacowano na kwotę 530 zł - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

 

Odzyskany towar został zwrócony do sklepu, a nieletnie trafiły do komendy. Sąd rodzinny zadecyduje o dalszym losie nastolatek.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Stara@ ~Stara@ (Gość)14.05.2023 23:18

Nastolatkowie skanują w Biedronce słoik ogórków konserwowych a na wadze stawiają 1 l Żubrówki i jest ok..

10


akt ~akt (Gość)12.05.2023 12:52

Zamiast kraść niech szukają "sponsora".

62


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat