Mówił, że chce odebrać sobie życie. Trafił za kratki

PolicjaRadomsko Czwartek, 07 września 20235
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany przez sąd. Mężczyzna sam zadzwonił na numer alarmowy twierdząc, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy funkcjonariusze przyjechali na wskazane przez niego miejsce, wyznał im, że prawda jest zupełnie inna.
fot.: Policja fot.: Policja

6 września 2023 roku o godzinie 20:40 do radomszczańskiej komendy wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Policjanci szybko zlokalizowali  miejsce pobytu 27-letniego mieszkańca Radomska.

Kiedy mundurowi dotarli pod ustalony adres, okazało się że mężczyzna wcale nie zamierzał zrobić sobie krzywdy. Radomszczanin był trzeźwy, rozmawiał logicznie, ale nie wiedział jak rozwiązać swoją życiową sytuację. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami powiedział, że jest poszukiwany. Dodał, że chciałby już odbyć orzeczoną karę pozbawienia wolności, ale nie wie jak to zrobić - mówi mł. asp. Dariusz Kaczmarek z KPP w Radomsku.

 

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomsku, celem odbycia kary 12 miesięcy pozbawienia wolności. W związku z tym trafił do policyjnej celi, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)07.09.2023 19:12

To był ten od przedszkoli ? Co ma 11 baniek dotacji oddać ?

50


Ot co ~Ot co (Gość)07.09.2023 16:27

Opowiastki z serii,, Jak dzielni policjanci, pomogli obywatelowi".

62


Gfgh ~Gfgh (Gość)07.09.2023 13:47

To się dowiedział jak zrobić ha ha

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat