Advertisement
artykuł sponsorowany

Modne obrazy na ścianę do salonu 2022

Poniedziałek, 20 czerwca 2022
Obrazy na ścianę Uwalls charakteryzują się przede wszystkim bogatą ofertą modnych wzorów. Różnorodne aranżacje przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
Modne obrazy na ścianę do salonu 2022

Obrazy na ścianę z napisami po angielsku

Obrazy przedstawiające ciekawy slogan to fajne rozwiązanie zarówno dla młodszych, jak i starszych konsumentów. Najważniejsze, aby komunikat, który jest zaprezentowany na obrazie, był spójny z tym, co czuje kupujący. Propozycje, które można znaleźć na stronie internetowej sklepu Uwalls, mogą stanowić świetną inspirację.

 

Nowoczesne obrazy na ścianę

Dekoracji w postaci obrazu ściennego mająca nowoczesny charakter to coraz bardziej modne rozwiązanie. Gotowe obrazy w postaci graffiti, czy wektorowe tło to rozwiązanie uniwersalne. Dzięki dostępności na stronie sklepu bezpłatnej wizualizacji 3D można jeszcze lepiej sprawdzić, czy kolory, bądź kształty obrazu wpisują się w stylistykę całego wnętrza.

 

Eleganckie obrazy na ścianę

Obrazy w stylu glamour w ofercie sklepu Uwalls przedstawiają m.in. kwiaty lub brokatowe kompozycje. Tak estetyczna, przyjemna dla oka kompozycja nada wnętrzu elegancji nawet w przestrzeni nad telewizorem. Obrazy tego rodzaju perfekcyjnie sprawdzą się w pomieszczeniu, w którym zastosowano akcesoria i materiały takie jak:

  • miedź,
  • marmur, czy
  • złoto.

Obrazy na ścianę w stylu boho

Dekoracje w tym stylu to idealne dopełnienie ciepłego wnętrza mieszkania. Tego rodzaju obrazy najlepiej prezentują się bez ramy. Tego typu rozwiązanie pozwoli odzwierciedlić charakter osoby mieszkającej w danym pomieszczeniu. Dodatkowo indiańskie, czy orientalne wzory wraz z jasną kolorystyką nawiązują do niezwykle modnego w dzisiejszych czasach motywów takich, jak:

  • naturalności, czy
  • lekkości.

Obrazy na ścianę w formie reprodukcji

Obraz w formie reprodukcji to rozwiązanie dla prawdziwych artystycznych dusz. Obrazy takie jak:

  • Stworzenie Adama, czy
  • Gwiaździsta noc

to tanie, a zarazem mające niezwykłe walory estetyczne rozwiązanie wprost idealne do salonu klasycznego. Akwarele często służyły twórcom tych pięknych obrazów do stworzenia prawdziwego arcydzieła.

 

Figury geometryczne w postaci obrazu na ścianę

W ofercie Uwalls można znaleźć również propozycje minimalistyczne. Czarno-białe obraz w postaci trójkątów przypominających witraż to idealne rozwiązanie, które dobrze sprawdzi się nad kanapą w salonie. Rozwiązanie to stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnych jednokolorowych ścian. To rozwiązanie jest cenione przede wszystkim przez osoby ceniące modernistyczny, nieco bardziej surowy — industrialny styl wnętrza.

Religijne obrazy na ścianę

Obrazy nawiązujące do sfery duchowości człowieka od zawsze były chętnie stosowanym rozwiązaniem. Obecnie trend ten jest jeszcze modniejszy. Rozwiązanie te cenione jest najczęściej przez osoby, dla których religia stanowi nieodłączną, niezwykle istotną sferę życia. W ofercie sklepu Uwalls można znaleźć takie rozwiązania, jak:

  • Obrazy przedstawiające bazyliki,
  • Obrazy przedstawiające figury religijne, czy
  • Obrazy przedstawiające witraże.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat