Młodzi Europejczycy odwiedzili MOK

MOK Piotrków Czwartek, 30 września 20210 628
Młodzież z Włoch, Grecji i Hiszpanii odwiedziła Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Wszyscy przebywają w Polsce w ramach programu wymiany młodzieży ERASMUS PLUS.

Ładuję galerię...

Jak wygląda praca w Ośrodku? Do kogo skierowana jest jego oferta? - Od odpowiedzi na te pytania rozpoczęła się wizyta młodych Europejczyków w OEA. Przygotowano dla nich też prezentację filmu, który ukazuje działalność Ośrodka. W specjalnie przygotowanej na tę okazję prezentacji, pokazano gościom jak wygląda praca w Telewizji Piotrków.

 

W ramach wizyty goście uczestniczyli również w warsztatach rękodzieła artystycznego, podczas których poznali technikę decoupage. Każdy z nich własnoręcznie ozdobił drewniane pudełko tradycyjnymi, polskimi wzorami.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat