Mieszkańcy Granicznej protestują!

Strefa FM Czwartek, 15 lutego 202434
W środę po południu mieszkańcy ulicy Granicznej zorganizowali spotkanie z mediami. Sprzeciwiają się zamknięciu dojazdu do ulicy Roosevelta.

Ładuję galerię...

W środę rano ulica Graniczna została odcięta od ulicy Roosevelta, co utrudnia życie piotrkowian, którzy mieszkają w tym miejscu. Zainteresowani zarzucają władzom miasta, że nikt wcześniej nie poinformował ich o zamknięciu drogi ani nie przygotował alternatywnej trasy. Wprawdzie tuż obok ciągnie się ulica Sikorek, która byłaby całkiem niezłym w tej sytuacji rozwiązaniem, ale jej stan pozostawia wiele do życzenia. 

Droga do miasta znacznie nam się wydłużyła, co więcej musimy jeździć po wielkich dziurach, szkoda samochodów, szkoda naszego czasu. Apelujemy, by wyrównać alternatywną drogę. Chcielibyśmy, aby ulicę Sikorek doprowadzić do jakiegoś stanu - mówi mieszkanka Granicznej.

 

Ja prywatnie na ul. Sikorek zasypywałem większe dziury, ale tam potrzeba wywrotki – mówi jeden z mieszkańców.

 

 

 Mieszkańcy jedyne rozwiązanie widzą w ulicy Sikorek. Ich zdaniem ulicę wystarczy utwardzić, a problem się rozwiąże.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (34)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkaniec. ~Mieszkaniec. (Gość)19.02.2024 10:31

Wiemy dobrze jak jest że należy zmienić urzędników którzy nic nie robią razem z p.Perzydentem Chojniakiem i jego zastępcami. Co nie powiem p.Chojniak chociaż teraz trochę remontuje Roosevelta bo wybory ,ale jest więc eleganckich miejsc gdzie dziura ma 1,5m w asfalcie o nic się nie robi tylko pachołki stawia, Co do granicznej mieszkańcy majom rację powinna być też tam droga wyremontowana lecz jest to droga należąca prawdopodobnie do miasta Piotrkowa i gminy wola Krzysztoporska ponieważ po lewej jadąc od morycy aż za las bo tam się ciągnie tą drogą jest graniczna bujny a po prawej Piotrków

10


termit ~termit (Gość)16.02.2024 07:32

Przecież jest ulica Energetyków, którą można jeździć!?

25


ROZPRZAK ~ROZPRZAK (Gość)16.02.2024 20:05

Towarzystwo szuka sensacji i wyszło się przewietrzyć.
Droga w złym stanie to narzekają, że nic nie robią, a jak robią porządnie nową drogę to narzekają, że robią. Czeski film ... i mentalność naszego społeczeństwa.
Co mają powiedzieć mieszkańcy ul. Moryca, którzy mieli zamknięty przejazd do drogi nr 91 przez ponad rok, a remont zakończył się na 50 metrach uklepanego łopatą asfaltu ...
Przestańcie psioczyć!

71


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)16.02.2024 10:59

Do Piotrkowianina było mówione że graniczna będzie zamknięta na tydzień czasu a nie na dwa tygodnie

40


Grażyna ~Grażyna (Gość)15.02.2024 17:18

Miałam kiedyś jechać Granicznom, ale skrenciłam i pojechałam w drugom strone.

37


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)16.02.2024 07:23

Jak się mueszka na zadupiu,a chce by się być mieszczuchem, trzeba czasami pocierpieć

24


Rozprzak ~Rozprzak (Gość)15.02.2024 11:53

Tam jest chyba że 2 kilometry remontu...a robia już chyba z dobry rok...do puki urzędnicy nie beda karnie odpowiadać za takie formułowanie umów.. ze firmy budowlane mogą sobie jak chcą długo robić to tak będzie zawsze...przykładem jest np ulica sportowa w Niechcicach.. doga budowana ze 2 lata .. a.ludzie niech siedzą cicho i się cieszą ze ktoś chociaż tam coś robi !!

47


Traktorzysta ~Traktorzysta (Gość)15.02.2024 18:59

Tamtym wszystko źle

63


jak to tak ~jak to tak (Gość)15.02.2024 11:45

Prowadząc roboty konieczne jest zapewnienie dojazdu do obsługi nieruchomości na czas budowy. Należy również poinformować potencjalnie poszkodowanych mieszkańców o terminie rozpoczęcia robót. Teraz osoby te mogą dochodzić swoich roszczeń

151


shady ~shady (Gość)15.02.2024 17:10

Nie robią ulicy źle bo dziury , robią ulice źle bo dojazdu od roosvetla nie ma... że komuś chce się jeździć i czas tracić na wywiady z takimi...

111


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat