Advertisement

Międzynarodowa rywalizacja tuż tuż

Region Środa, 24 maja 20230
Po raz kolejny Bogusławice w gminie Wolbórz będą gospodarzem imprezy, w której udział wezmą najlepsi jeźdźcy z Polski, ale także zagranicy. Od 25 do 28 maja w Stadzie Ogierów odbędą się bowiem Międzynarodowe Zawody w Powożeniu.
archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.

Konkurs ujeżdżenia rozpocznie się w czwartek (25.05.2023). W piątek odbędą się konkursy ujeżdżenia, a w sobotę maraton. W niedzielę zawodnicy będą zmagać się w konkursie zręczności powożenia, następnie ok godz. 15.00 nastąpi ceremonia dekoracji uczestników. Celem zawodów jest sprawdzenie wartości użytkowej koni oraz kultywacja kultury jeździeckiej - wyjaśniają organizatorzy.

 

Także w niedzielę między 10.00 a 16.00 odbędzie się festyn Dzień Dziecka 2023, w czasie którego będzie można przejechać się bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzić obiekt wraz z przewodnikiem, a także skorzystać ze zjeżdżalni i zamku dmuchanego. Dzieci będą mogły również dosiąść kucyka. Kolejną atrakcją będzie zaś pokaz strażacki.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat