Advertisement

Mariusz Koperski odwiedził Piotrków

MBP im. Adama Próchnika Poniedziałek, 20 listopada 20233
Mariusz Koperski spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego. Pisarz, dziennikarz i literaturoznawca, który urodził się właśnie w Piotrkowie, od lat mieszka na Podhalu. Jest twórcą m.in. poczytnej "Zakopiańskiej powieści kryminalnej".

Ładuję galerię...

Twórca poprowadził w Piotrkowie Trybunalskim warsztaty, w czasie których uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego mieli okazję zapoznać się z powieściami autora i kunsztem pisarskim. Odkryli też, co stanowi dla niego wyzwanie i jak rozpocząć swoją przygodę z pisaniem.

 

W piątkowy (17.11.2023) wieczór pisarz rozmawiał zaś z piotrkowianami w Mediatece 800-lecia o literaturze, sztuce pisania, Piotrkowie i Podhalu oraz o życiowych wyborach i pasji. Na to spotkanie przybyli jego przyjaciele ze szkolnych lat i czytelnicy, którzy mogli posłuchać wyjątkowych opowieści Mariusza Koperskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka ~Marlenka (Gość)21.11.2023 07:14

Młodzież powinna przeczytać ze zrozumieniem "Karierę Nikodem Dyzmy" i dopiero później zaczynać czytanie obowiązkowych lektur

30


Roland ~Roland (Gość)20.11.2023 20:10

Pierwsze słyszę a przecież tv oglądam codziennie przez cały dzień

40


Gerwazy z Ignacowa ~Gerwazy z Ignacowa (Gość)20.11.2023 11:32

Co to za nołnejm?

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat