Advertisement

Kwietny dywan w Wolborzu [ZDJĘCIA]

ePiotrkowRegion Czwartek, 16 czerwca 20224
W Wolborzu powstał kwietny dywan. Piękna instalacja została wykonana przez mieszkańców na czwartkową procesję Bożego Ciała.

Ładuję galerię...

Z okazji Bożego Ciała i organizowanych procesji w niektórych miejscowościach w kraju powstają kwietne dywany, po których kapłani niosą Najświętszy Sakrament do poszczególnych ołtarzy. Taka instalacja powstała także pod strażnicą OSP w Wolborzu. Tradycja powróciła po dwóch latach pandemicznej przerwy

Po przerwie spowodowanej pandemią wraca nasza wolborska tradycja. W Boże Ciało przed strażnicą OSP powstał kwietny dywan. Dziękujemy wszystkim, którzy współtworzyli to dzieło - napisali druhowie z OSP pod relacją z dzisiejszych przygotowań.

Efekt jest niesamowity, ale i pracy przy powstaniu dywanu było dużo. Zobaczcie na załączonych zdjęciach.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

śmieszek ~śmieszek (Gość)16.06.2022 17:43

Jak to się ma do tzw. ekologii. Czy pszczółki i inni zapylacze nie potrzebują tych kwiatów.....Jakiś czas temu w Piotrkowie nie kosiło się trawy...

72


Juzef ~Juzef (Gość)17.06.2022 12:21

Po dywanie to się chodzi a nie ogląda go

14


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)16.06.2022 21:13

Ksionc przeszedł i już koniec tego dywanu, rozwalony

14


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat