artykuł sponsorowany

Kurier Polska Irlandia - profesjonalny transport paczek

Poniedziałek, 22 stycznia 2024
Usługi kurierskie polegające na transporcie przesyłek między Polską a Irlandią cieszą się od lat wielką popularnością. Jeśli szukasz międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu paczek klientów indywidualnych, jak i firm, sprawdź naszą ofertę.
Kurier Polska Irlandia - profesjonalny transport paczek

 

Zamów kuriera z Polski do Irlandii

 

Niezależnie od tego, jaki rodzaj przesyłki planujesz nadać - na naszej stronie internetowej nadasz paczki do Irlandii w konkurencyjnej cenie. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług kurierskich. U nas nadasz paczki do Irlandii pod wskazany adres - każda przesyłka dostarczana jest błyskawicznie. Nasz kurier odbierze od Ciebie paczkę, a następnie dostarczy ją tam, gdzie sobie życzysz. Czas transportu jest naprawdę krótki - oferujemy regularne wyjazdy naszych kurierów, dzięki czemu krótki idzie paczka do Irlandii. Zamawiając u nas kuriera, możesz być pewien kompleksowej obsługi, która jest wliczona w cenę paczki. Cena zależy od tego, co dokładnie chcesz wysłać. Jednak zawsze nasze usługi cechuje bezpieczeństwo, szybka realizacja i wygodne zamówienie kuriera. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i zaufanych kierowców, dzięki czemu wszystkie powierzone nam paczki docierają sprawnie, a cała procedura jest niezwykle wygodna dla klienta.

 

Paczki Irlandia - Polska

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jeśli chcesz wysłać do Irlandii paczki, sprawdź cennik usług na naszej stronie. U nas zamówisz przewóz standardowych przesyłek, a także paczek wielkogabarytowych. Z nami zorganizujesz całą przeprowadzkę, lub przesyłki w obie strony. Zawsze możesz mieć pewność, że przesyłkę dostarczymy w możliwie najkrótszym czasie. Zamawiając kuriera Polska - Irlandia, nie musisz wychodzić z domu. Całą procedurę możesz przeprowadzić przez internet lub zamawiając usługę telefonicznie.

Przewozimy, między innymi, takie przesyłki, jak:

  • sprzęt AGD,

  • laptopy, komputery, monitory i telewizory,

  • meble,

  • rowery,

  • materiały remontowo-budowlane,

  • drzwi i okna,

  • opony i części samochodowe,

  • maszyny i wiele więcej.

 

Kurier Polska Irlandia - Zainteresowany? Zapraszamy do odwiedzin: prologistic.ie

 

Kurier Polska Irlandia - Poznaj naszą ofertę

 

Zastanawiasz się, ile kosztuje paczka z Irlandii do Polski lub odwrotnie? Sprawdź naszą ofertę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować. Ważne jest jednak, by paczka była odpowiednio przygotowana do transportu i zabezpieczona, kiedy zabierze ją nasz kurier. W naszej ofercie znajdziesz zarówno transport standardowych przesyłek, jak i możliwość przewozu paczek wielkogabarytowych lub też na paletach i europaletach. Szczegółowy cennik poznasz, wchodząc na naszą stronę lub kontaktując się z naszą infolinią.

 

Pro Logistic - Kurier Polska Irlandia

 

Adres firmy - magazyn Polska:
ul. Wyzwolenia 10, 96-200 Rawa Mazowiecka
 
Telefony:
+353 89 436 4029
+353 89 204 0225
 
Strona WWW:
https://prologistic.ie/

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat