Advertisement
artykuł sponsorowany

Konkurs on-line „Co wiesz o Unii Europejskiej?”

Piątek, 16 kwietnia 2021
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Piotrków Trybunalski zaprasza do udziału w konkursach on-line „Co wiesz o Unii Europejskiej?” Polska jest w UE od niemal 17 lat. Wszyscy wiemy już dużo na temat naszej obecności w strukturach UE. Może warto jednak sprawdzić aktualność swojej wiedzy!
Konkurs on-line „Co wiesz o Unii Europejskiej?”

 

Ten konkurs pozwala na sprawdzenie, co wiem, a czego nie o Unii Europejskiej – o zasadach jej funkcjonowania i instytucjach UE, o najważniejszych podejmowanych działaniach, a także o planach na przyszłość.

 

Konkurs w formie testów zamieszczonych na stroni: http://piotrkow.info.pl  odbędzie się w dniach 20 – 23 kwietnia 2021 r. o godz. 19.00.

 

Każdego dnia między godziną 19.00 a 19.15 można rozwiązać test o innej tematyce europejskiej i wygrać kartę prezentową o wartości 100 zł.

 

Można także rozwiązać wszystkie testy i zagrać o główną nagrodę, czyli 600 zł w nagrodach rzeczowych i kartach prezentowych!

 

Laureatami konkursu zostaną uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w jak najkrótszym czasie w pojedynczym teście lub we wszystkich testach łącznie.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 kwietnia 2021.

 

Masz 18 lat zagraj sam!

 

Masz mniej zagraj z osobą dorosłą!

 

Bawmy się razem!

 

Wejdź na stronę: http://piotrkow.info.pl  i przeczytaj regulamin.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Konkurs zorganizowano dzięki współpracy i dofinansowaniu ze środków Komisji Europejskiej oraz Miasta Piotrkowa Trybunalskiego

 

  

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

 

Europe Direct - Piotrków Trybunalski
ul. Dąbrowskiego 20, 97-300 Piotrków Trybunalski
europedirect-piotrkow@piotrkow.info.pl
tel. 44 6497662
http://www.europe-direct.piotrkow.info.pl


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat