Advertisement

Kolejny park handlowy powstanie w Piotrkowie

Środa, 30 czerwca 202149
W czwartym kwartale 2022 roku na ul. Sulejowskiej w okolicach marketu budowlanego OBI ma powstać największy w mieście park handlowy.
fot.: materiały prasowe fot.: materiały prasowe

Za realizację projektu odpowiada firma Napollo, do której należą parki handlowe pod nazwą N-park.

 
Parki handlowe typu convenience, w które inwestuje Napollo, oferują korzystny miks najemców, zaspokajający codzienne potrzeby klientów. - W N-parku w Piotrkowie Trybunalskim, oprócz oferty spożywczej, dodatkowo wprowadzimy ofertę gastronomiczną oraz propozycje dla domu i ogrodu, powstanie również restauracja typu drive - mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji w grupie NAPOLLO.

 
Wyróżnikiem N-PARKÓW jest tenant-mix, oparty na wybranym zestawie popularnych marek. Oferta parków handlowych jest każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką lokalizacji, tak by optymalnie wykorzystać jej potencjał.

 

 N-Parki w całej Polsce

 
Napollo to polska firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Napollo, zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego i Piotra Korka, ekspertów w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i za granicą. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, specjalistów w zakresie planowania i komercjalizacji, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala.

 
Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. W tej chwili budowany jest N-Park w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku, a w Poznaniu przy ul. Promienistej trwa modernizacja i rekomercjalizacja pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco i RTV Euro AGD. Już niedługo ruszy także budowa N-Parku w przywrocławskich Łanach.

 
Napollo to właściciel galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest także członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 


źródło: Red./ retailnet.pl

POLECAMY


Zainteresował temat?

13

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (49)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Niechciczanka ~Niechciczanka (Gość)03.07.2021 12:42

Żądamy Biedronki w Niechcicach!!!

05


Pol ~Pol (Gość)09.07.2021 18:48

To teraz mafia włoska stawia centra

41


grzywka z bałut ~grzywka z bałut (Gość)03.07.2021 09:09

trzeba mienić zarządzającą Focusa tzw grzywkę ,na niczym się nie zna ,to jest przyczyna pustych lokali

80


karol ~karol (Gość)02.07.2021 10:10

Bardzo dobry pomysł, wreszcie będzie zagospodarowane to miejsce. Lokalizacja super bo przy obwodnicy i bardzo dużo ludzi z kasą mieszkających od Piotrkowa do Sulejowa

14


Dzidek ~Dzidek (Gość)01.07.2021 11:21

Co robita przecież będzie gdzie chodzić z Alankami Natankami i dzesiką

63


Obywatel.kaaaaaaaaaa ~Obywatel.kaaaaaaaaaa (Gość)30.06.2021 14:08

I pół lokali będzie pustych pod wynajem? Nawet Focus ma problemy z pustymi lokalami, nie wiem na co nam kolejny pusty moloch w mieście. Do tego pewnie zamknięty przez obostrzenia milionowej fali covid ????

336


JACKO ~JACKO (Gość)30.06.2021 17:58

Ło Byle By Tylko Tych Kamienic Nie Zburzyli Bo Tak Tam Ładnie Na Kącu i szkoda

31


doktor horban ~doktor horban (Gość)30.06.2021 15:47

Na czwarty kwartał to akurat przypada ósma fala koronapaniki,więc pozdrawiam tych,którzy tam otworza lokale.

168


Marylka ~Marylka (Gość)01.07.2021 13:22

Ludzie co Wy macie z tymi zarobkami najniższymi ?? Co tylko się nie otwiera to zaraz lament, ze najniższe zarobki w kraju a nowy sklep!! To, ze macie najniższe zarobki to Wasz problem nie każdy w Piotrkowie jest łamagą na smieciowkach czy zwykłym szeregowym pracownikiem za pare groszy. Dajcie żyć tym którym się powodzi niech maja wybór i dużo sklepów. A drugie co jeszcze mi przychodzi do głowy to to, ze tak narzekacie na każdy nowy sklep a wystarczy zobaczyć co dzieje się w sklepach w weekendy, przed świetami itp WSZĘDZIE ludzi jak mrówek po 30 osób do kasy

73


młodszy ~młodszy (Gość)01.07.2021 09:05

N-Parki w całej Polsce. Nowy biznes starszych braci?

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat