Jazz Scena Zamek w Muzeum

Poniedziałek, 04 grudnia 20231
Już po raz trzydziesty fani muzyki Jazzowej spotkali się w salach Zamku Królewskiego w Piotrkowie. Tym razem licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu utytułowanego pianisty jazzowego, kompozytora i aranżera Macieja Tubisa.

Ładuję galerię...

Cykl Jazz Scena Zamek reaktywowany został w tym roku po dłuższej przerwie.

 

Podczas sobotniego koncertu artysta zaprezentował utwory z programu „Maciej Tubis Solo – Komeda: Reflections”. Koncert promował najnowszą - i co warto zaznaczyć - winylową płytę, na której znalazły się utwory Krzysztofa Komedy. Niezwykle oryginalne, autorskie aranżacje m.in. takich kompozycji jak: „Sleep Safe and Warm”, „Le Depart”, „Nim wstanie dzień”, wykonane zostały na fortepianie akustycznym z towarzyszeniem syntezatora analogowego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)04.12.2023 10:11

Jeżeli było by to połączone z biennale było by super wydarzeniem

21


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat