Advertisement

Hiszpańskie praktyki piotrkowskich uczniów

UM Piotrków Trybunalski Środa, 22 lutego 20230
Cztery tygodnie na praktykach w hiszpańskiej Saragossie spędzili uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Wyjazd został zorganizowany w ramach programu Erasmus +.

Ładuję galerię...

Uczestnikami byli uczniowie klas o specjalności technik programista, technik teleinformatyk oraz technik pojazdów samochodowych. Uczniowie odbyli praktyki w firmach informatycznych i zakładach mechaniki pojazdowej.

To kolejne praktyki zagraniczne, które mogliśmy zorganizować dla naszych uczniów. Stało się już niemal tradycją, że co pół roku jest organizowany taki wyjazd z programu Erasmus, dzięki pozyskiwanym przez nas środkom – mówi Lidia Łopusiewicz, dyrektor ZSP nr 2. - Dla uczniów to bezcenna okazja, by poznawać specyfikę danego zawodu i przy okazji udoskonalić swoje umiejętności językowe - dodaje.

Pobyt w Hiszpanii to nie sama nauka zawodu. W wolnym czasie uczniowie mieli okazję poznać najpiękniejsze miejsca Saragossy: symbol miasta - bazylikę Nuestra Señora de El Pilar, pałac Aljafería, reprezentacyjny plac Plaza del Pilar, czy most Puente de Piedra. Nie mogło zabraknąć wycieczki do stolicy Hiszpanii - Madrytu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat