Festyn i turniej dla Hani Karlińskiej

Czwartek, 15 czerwca 20231
Moto Piknik oraz siatkarski mecz - to dwie niedzielne charytatywne imprezy, które organizowane są dla Hani Karlińskiej. To 9-latka z gminy Gorzkowice, która zmaga się z guzem mózgu.
Fot. siepomaga.pl Fot. siepomaga.pl

Motoryzacyjny piknik odbędzie się Aeroklubu Orla Góra, przy górze Kamieńsk. Festyn odbędzie się w niedzielę w godzinach od 11:00 do 17:00. Oprócz wydarzeń motoryzacyjnych będzie strefa gastronomiczna oraz wiele atrakcji dla dzieci. 

 

Z kolei Ci, którzy chcą pomóc Hani w sportowy sposób mogą to zrobić poprzez kibicowanie drużynom siatkarskim. W niedzielę w hali sportowej w Gomunicach odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Gminy Gomunice a reprezentantami Ziemi Piotrkowskiej. Mecz rozpocznie się o godz. 10:00, a gościem specjalnym będzie Małgorzata Niemczyk, siatkarska mistrzyni Europy. 

 

U Hani Karlińskiej zdiagnozowano guza pnia mózgu, a leczenie musi odbyć się za granicą. Potrzeba na to środków w wysokości ponad miliona złotych. Zbiórka dla dziewczynki prowadzona jest także na portalu siepomaga.pl.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Oj ~Oj (Gość)16.06.2023 05:47

No właśnie może obrońcy życia i Ordo Lurdis by się włączyli do ratowania życia.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat