Egzaminy odbywają się bez przeszkód

Strefa FM Czwartek, 12 marca 20202 3069
Epidemia koronawirusa nie wpływa na funkcjonowanie piotrkowskiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Egzaminy teoretyczne i praktyczne odbywają się bez przeszkód.

Ponadto osoby chore mogą przełożyć egzamin, bez konsekwencji finansowych, na inny termin. - Na dwie godziny przed rozpoczęciem egzaminu można przełożyć go na inny termin. Egzamin można przełożyć drogą telefoniczną lub mailową. Taka możliwość obowiązuje do odwołania - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora WORD w Łodzi w oddziale terenowym w Łodzi.


Uspokajamy osoby, które w najbliższym czasie będą pochodzić do egzaminu na prawo jazdy, że piotrkowski oddział WORD-u dba o czystość placówki. Sprzęt komputerowy używany podczas egzaminów teoretycznych jest systematycznie odkażany. Z kolei egzaminatorzy dezynfekują kierownicę oraz drążek zmiany biegów w samochodach przed rozpoczęciem każdego egzaminu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.03.2020 20:44

Nie poważne, na tą chwilę egzaminy powinny być odwołane i przełożone na inne termin.

00


takjest ~takjest (Gość)12.03.2020 17:43

Jedyne przeszkody, to studzienki i dziury w asfalcie po zimie 2007.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat