Advertisement

Egzaminy odbywają się bez przeszkód

Strefa FM Czwartek, 12 marca 202032572
Epidemia koronawirusa nie wpływa na funkcjonowanie piotrkowskiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Egzaminy teoretyczne i praktyczne odbywają się bez przeszkód.
Egzaminy odbywają się bez przeszkód

Ponadto osoby chore mogą przełożyć egzamin, bez konsekwencji finansowych, na inny termin. - Na dwie godziny przed rozpoczęciem egzaminu można przełożyć go na inny termin. Egzamin można przełożyć drogą telefoniczną lub mailową. Taka możliwość obowiązuje do odwołania - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora WORD w Łodzi w oddziale terenowym w Łodzi.


Uspokajamy osoby, które w najbliższym czasie będą pochodzić do egzaminu na prawo jazdy, że piotrkowski oddział WORD-u dba o czystość placówki. Sprzęt komputerowy używany podczas egzaminów teoretycznych jest systematycznie odkażany. Z kolei egzaminatorzy dezynfekują kierownicę oraz drążek zmiany biegów w samochodach przed rozpoczęciem każdego egzaminu.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.03.2020 20:44

Nie poważne, na tą chwilę egzaminy powinny być odwołane i przełożone na inne termin.

00


takjest ~takjest (Gość)12.03.2020 17:43

Jedyne przeszkody, to studzienki i dziury w asfalcie po zimie 2007.

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat