Dwie ważne poradnie niebawem wznowią pracę?

Czwartek, 16 lutego 20235
PCMiD wypowiedziało NFZ-owi umowy na leczenie w nich z dniem 30 stycznia tego roku. Obie poradnie w styczniu i grudniu nie miały już zapisanych na listę oczekujących nowych pacjentów.
fot.: freepik fot.: freepik

Dotychczasowi pacjenci, jeśli chodzi o poradnię ginekologiczno-położniczą, mogą się leczyć w siedmiu poradniach w powiecie, w tym w trzech w Piotrkowie. Aby jednak nie zmniejszać dostępności do leczenia ogłosiliśmy konkurs ofert w tym zakresie i czekamy na nie do 17 lutego. Wartość umowy to 117 tys. zł., natomiast świadczenia są nielimitowane - mówi Anna Leder, rzecznik prasowy ŁOW NFZ.

Umowa z wyłonionym podmiotem będzie obowiązywała od 1 kwietnia tego roku.

 

Również do 17 lutego można składać oferty w konkursie na leczenie w poradni neonatologicznej.

Warunkiem ogłoszenia konkursu na leczenie w poradni neonatologicznej było istnienie placówki, która mogłaby udzielać takich świadczeń, bo posiada zarejestrowaną w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzonym przez wojewodę komórkę, pod nazwą poradnia neonatologiczna. Konkurs ogłosiliśmy natychmiast. Umowa będzie obowiązywać od 1 kwietnia 2023 r. Wartość umowy w tym przypadku to 42 tys. zł. i świadczenia również są nielimitowane - dodała Leder.

W przypadku obu poradni umowa zostanie podpisana na okres do 30 czerwca tego roku.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Fassy ~Fassy (Gość)16.02.2023 19:41

NfZ zamknąć

80


F. ~F. (Gość)16.02.2023 17:27

A co na to społeczna rada szpitala ?

81


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)16.02.2023 13:13

Na 3 miesiące podpiszą umowę?

130


śmieszne kwoty ~śmieszne kwoty (Gość)16.02.2023 13:00

Czego się pacjentki dowiedziały z tego artykułu, że jest źle i będzie jeszcze gorzej??? Może mniej urzędników mówiących na co możemy być leczeni i za ile, a więcej leczenia za te nasze składki.

150


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat