Advertisement

Drugi sparingowy remis Polonii

PKS Polonia Piotrków Czwartek, 22 lipca 20213
Piłkarze Polonii Piotrków rozegrali drugie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do sezonu 2021/2022. Podopieczni Roberta Grzesiuka odnotowali kolejny remis - tym razem z Włókniarze Zelów.
fot. Adrian Lizakowski fot. Adrian Lizakowski

Pierwsza połowa sparingu należała do polonistów, co potwierdzili trafieniem Kacpra Piotrowskiego. Niestety w drugiej odsłonie przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się remisem 1:1(1:0).

 

W drużynie Polonii wystąpiło dwóch testowanych zawodników.

 

Był to drugi sparing piotrkowian w trwającym okresie przygotowawczym. W poprzednim spotkaniu ekipa z ul. Reagana również zremisowała 1:1 z Ceramiką Opoczno.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

6


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hhhhjj ~Hhhhjj (Gość)25.07.2021 10:24

Czy nastanie taki czas na zmianę trenera,może ktoś wie czemu ten sam trenero jest od lat bo juniorom nie daje szans a mają talent chłopcy i się marnują

10


Zaor ~Zaor (Gość)22.07.2021 22:28

W Piotrkowie tylko ZKS!

41


go?ć_janek ~go?ć_janek (Gość)22.07.2021 14:44

A z kim grali?

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat