Advertisement

Do połowy lipca przejazd przez torowisko będzie utrudniony

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 21 czerwca 20229
Od środy (22.06.2022) częściowo zamknięty dla ruchu zostanie przejazd kolejowy na ul. Rolniczej. To w związku z pracami, jakie będą prowadzone na torowisku oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie.
fot.: UM Piotrków Trybunalski fot.: UM Piotrków Trybunalski

W pierwszej części prac, przejazd będzie ograniczony do jednego pasa ruchu.

Na czas połączenia ścieżki rowerowej od torowiska do istniejącego odcinka drogi dla jednośladów inwestycja będzie prowadzona pod ruchem z wyłączeniem jednego pasa. Choć już zaznaczamy, że na czas frezowania kilkudziesięciometrowego fragmentu jezdni i wylewania nakładki asfaltowej zajdzie konieczność całkowitego zamknięcia przejazdu na kilka dni - informują urzędnicy Biura Inwestycji i Remontów.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace przy budowie ścieżki rowerowej i wykonaniu nakładki powinny zakończyć się w połowie lipca.

 

Kierowców prosimy o stosowanie się do oznakowania, ostrożną jazdę oraz wybieranie alternatywnych dróg.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

śmieszek ~śmieszek (Gość)22.06.2022 09:12

Wszystko ładnie i składnie ale...cyt. "Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace przy budowie ścieżki rowerowej i wykonaniu nakładki powinny zakończyć się w połowie lipca." A więc w Piotrkowie jakże Trybunalskim nawet ten kawałeczek remontowanej drogi może być obarczony jakimś "ryzykiem" fakt ,jeszcze nie stwierdzono jakim , ale...taka możliwość istnieje. To tak na wszelki wypadek.

30


Zenio ~Zenio (Gość)22.06.2022 08:18

Kostka drogowa składowana na poboczu ,częściowo ulotniła się .Wszystko wejdzie w koszty przebudowy.

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.06.2022 23:40

Żadna nowość ten przejazd przecież i tak jest wiecznie zamknięty.

51


XBA ~XBA (Gość)21.06.2022 11:48

Co za sukces wreszcie zakończy się remont ulicy Rolniczej. Tyle lat trzeba było czekać na dokończenie krótkiego odcinka ścieżki rowerowej. Wiadukt w tym miejscu nigdy nie powstanie z takim myśleniem o przyszłości i rozwoju miasta.

80


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.06.2022 09:49

To jak już będziecie frezować to cały destrukt prosimy na wysypanie ulicy Budki, będziecie mieli blisko bo doły nie miłosierne

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat