Advertisement

Dadzą pieniądze na zatrudnienie niani

ePiotrkow Środa, 26 października 20226
"Niania w gminie Rozprza" - to tytuł projektu, który już od listopada będzie realizowany w tej gminie. W jego ramach można otrzymać pieniądze na zatrudnienie niani. Co ważne, w tym charakterze może występować osoba z rodziny, np. babcia.
Fot. freepik.com Fot. freepik.com

Rekrutacja rozpocznie się z początkiem listopada, a żeby skorzystać z tych pieniędzy, należy spełnić kilka warunków.

Pierwszym jest oczywiście zamieszkanie na terenie gminy Rozprza. Dofinansowanie można otrzymać na dziecko poniżej trzeciego roku życia, a dzięki udziałowi w projekcie opiekun zajmujący się dotąd dzieckiem wraca do pracy (osoby przebywające na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim otrzymają wsparcie jedynie w przypadku, kiedy ta osoba wróci do pracy w momencie zakończenia udziału w projekcie lub do 4 tygodni po zakończeniu projektu).

 

Rekrutacja ma potrwać do 15 listopada, a szczegóły można znaleźć regulaminie - TUTAJ lub dowiedzieć się w Urzędzie Gminy Rozprza.

Na realizację projektu gmina pozyskała pieniądze z Unii Europejskiej.

 

 


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)26.10.2022 14:26

Jedno dziecko - jedna niania... No nieźle - nie lepiej zorganizować stacjonarny żłobek?

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)26.10.2022 09:27

Gmina Rozprza da pieniądze ze swoich osobistych funduszy? Bo to słowo "da" to może sugerować. Jeśli ktoś da, to komuś innemu zabiera. Jeśli ktoś daje ze swojej kieszeni to nie widzę problemu. Inaczej byłbym ostrożny z używaniem słowa "daje", bardziej "rozdaje pieniądze pozyskane od innych"

62


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat