Concordia kończy rundę zwycięstwem

Strefa FM Sobota, 17 listopada 20120
Udanie zakończyli rundę jesienną IV ligi piłkarze Concordii Piotrków. Podopieczni Sławomira Dróżdża pewnie pokonali drużynę Górnika Łęczyca mając przez cały mecz wyraźną przewagę. Od wyższej porażki uchronił przyjezdnych dobrze spisujący się bramkarz.

Już w 3. minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy. Strzał Dawida Stańdo trafił jednak w słupek bramki gości. Concordia posiadała wyraźną przewagę i zdobycie gola przez piotrkowski zespół było tylko kwestią czasu. W 28. minucie po rzucie rożnym najwyżej w polu karnym wyskoczył Icaro Perreira i strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Dwie minuty później mogło być 2:0. Dragan Zlaticanin przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem Górnika Maciejem Marciniakiem.

Gdyby nie dobra postawa bramkarza Górnik przegrałby w Piotrkowie różnicą kilku bramek. W 71. minucie Marciniak skapitulował po raz drugi – tym razem po trafieniu Ajiboli Oshikoyi. Do końca spotkania nic się już nie zmieniło i gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Concordia Piotrków – Górnik Łęczyca 2:0 (1:0)
Bramka: Icaro Perreira 28-głową, Ajibola Oshikoya 71

Concordia: Domżał – Zelcer, Dąbrowski, Kukułka, Woźniak – Zlaticanin, Stolarski (72′ Bąbol), Oshikoya, Petricević, Perreira (65′ Jędrzejczyk) – Stańdo (46′ Kowalczyk).
Trener: Sławomir Dróżdż