Advertisement

Budynek komunalny po remoncie

ePiotrkow Piątek, 20 maja 202224103
Zakończył się remont budynku komunalnego w Gomulinie. Prace wykonano w ramach dofinansowanego z funduszy unijnych projektu remontu budynków komunalnych na terenie gminy Wola Krzysztoporska.

Ładuję galerię...

Dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek w Gomulinie został ocieplony zarówno na ścianach zewnętrznych, ścianach piwnic i fundamentowych. Wymienione zostały także okna mieszkań wraz z montażem nawiewników, okna piwnic i drzwi zewnętrzne. Ocieplony został stropodach.

W złym stanie była również istniejąca instalacja centralnego ogrzewania, została więc wymieniona, a prace polegały na montażu kotła na pellet, modernizacji instalacji CO i c.w.u., wymianie grzejników i montażu zaworów termostatycznych. Na budynku zamontowane zostały kolektory słoneczne - przybliżają urzędnicy. 

Całość prac budowlanych przy tym budynku kosztowała 398.520 zł, a dofinansowanie wyniosło 214.895 zł.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Alfa ~Alfa (Gość)20.05.2022 11:21

Ciekawe kiedy będzie wilgoć wchodzić

22


Love ~Love (Gość)20.05.2022 11:26

To tu mieszka Chinka.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat