Advertisement
artykuł zewnętrzny

Bransoletki męskie z grawerem – biżuteria, która podkreśli indywidualny styl

Czwartek, 19 sierpnia 2021
Bransoletki męskie z grawerem zaliczane są do dodatków uniwersalnych. Nie dość, że pasują do każdej stylizacji i można zakładać je na każdą okazję, to jeszcze są wyjątkowe. Wyjątkowość tą zawdzięczają możliwości personalizacji. Wybór tego typu biżuterii w nadchodzącym sezonie jest wyjątkowo duży, dzięki czemu wszyscy panowie mają szansę znaleźć biżuterię odpowiednią dla siebie.

Bransoletka pod grawer, czarna, skóra

Bransoletki z grawerem męskie – co mamy do wyboru?

 

Panowie zainteresowani urozmaiceniem swoich stylizacji bransoletkami męskimi z grawerem mogą zdecydować się na zakup biżuterii ze skóry i stali szlachetnej, dodatków ze stali szlachetnej i różnokolorowego sznurka, bransolet ze stali, skóry i dodatkowych ozdób (w tym sezonie bardzo modnymi ozdobami są kamienie naturalne – na przykład lawa wulkaniczna, czy hematyty). W zależności od potrzeb można zdecydować się na bransoletę prostą i cienką (na jednym cienkim skórzanym pasku lub sznurku), a także grubszą i bardzo ozdobną (w postaci kilku pasków skóry różnej grubości).

Wszystkie modele bransolet posiadają powierzchnię do grawerowania w formie blaszki wykonanej ze stali nierdzewnej (cenionej przez mężczyzn, gdyż hipoalergicznej). Zazwyczaj ma ona kolor srebrny lub złoty, ale można znaleźć również stal o barwie miedzianej lub czarnej.

Jeżeli chodzi o sam grawer – tylko od posiadacza bransolety zależy treść napisu, która znajdzie się na stylowej biżuterii. Większość mężczyzn decyduje się na grawerowanie imion swoich partnerek i innych bliskich osób – na przykład dzieci (zdarzają się i tacy, którzy proszą i wygrawerowanie imion ukochanych zwierząt).

 

Do jakich stylizacji pasują męskie bransoletki z grawerem?

 

Efektowne bransolety męskie z grawerem można dopasować do każdej stylizacji. Zasada jest taka, że gdy mamy do czynienia ze stylizacją bardzo elegancką (na przykład garniturem, który na co dzień zakładamy do pracy), decydujemy się na bransoletę jak najprostszą – na przykład model ze stali i cienkiego paska skóry. Taka biżuteria prezentuje się elegancko, a jednocześnie nie rzuca się nadmiernie w oczy i nie odciąga uwagi od naszego profesjonalnego wizerunku. Ci mężczyźni, którzy wiedzą, że w pracy mogą pozwolić sobie na więcej decydują się na połączenie formalnych outfitów z bardzo ozdobnymi bransoletami, co również wygląda ciekawie.

Jeżeli nie obowiązuje nas ścisły dress code możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa i wybrać męskie bransolety z grawerem i dodatkowymi ozdobami (na przykład sznurem drobnych hematytów lub warkoczem wykonanym ze skóry naturalnej). W tym wypadku najważniejsze jest, żebyśmy czuli się z biżuterią dobrze.

 

Sposób na bransoletkę męską z grawerem

 

Klienci, którzy po raz pierwszy kupują bransoletki męskie z grawerem nie zawsze wiedzieć czym się kierować w wyborze, a także jak je nosić. Jednym z często popełnianych błędów jest zakup męskiej bransolety z grawerem, która podoba się nam na zdjęciu (lub na nadgarstku modela) bez zastanowienia się, z czym będziemy ją nosić. Nawet jeżeli kupimy piękną, bogato zdobioną bransoletę, ale w naszej pracy musimy stosować się do zasad dress code (a na dodatek w pracy spędzamy większość swojego dnia), mało prawdopodobne jest, że będziemy taką biżuterię nosić. Co więcej może się okazać, że w masywnej, ozdobnej biżuterii czujemy się nieswojo.

Na początek dobrze jest wybierać modele jak najprostsze. Kiedy dojdziemy do wniosku, że dobrze czujemy się w biżuterii, będziemy mogli uzupełnić bransoletę z grawerem o dodatkową biżuterię.

Wielką zaletą męskich bransolet z grawerem jest możliwość personalizacji. Odpowiednio dobrany napis może sprawić, że nie będziemy chcieli rozstawać się z taką biżuterią. Jednocześnie personalizacja może zadziałać na niekorzyść bransolety. Jeżeli źle wybierzemy napis pod grawer, prawdopodobnie zrezygnujemy z biżuterii, nawet gdy będzie się nam ona podobała (nikt nie chce nosić bransoletki z imieniem swojej byłej dziewczyny). Wówczas jedynym rozwiązaniem jest wymiana powierzchni do grawerowania, co jednak wiąże się z pewnymi kosztami.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat